Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP ledegradálta a fogyatékoso...

MZP ledegradálta a fogyatékosokat a szellemi retardáltság kifejezését használva?

Figyelt kérdés

A fogyatékosok rendkívül sokrétű fizikai fogyaték spektrumban élnek. Ide tartoznak a rokkantak, fél lábúak, tolószékesek ill más bizar tesi fogyatékosok is. Régóta küzdenek a fogyatékosok, hogy a szellemi pejoratív jelzőt ne használják a fogyatékosság szinonímájában. Erre tessék; MZP ilyen értelemben használta a Fideszes szavazókra. Ez nagyon kártékony és pejoratív jelző a testi fogyatékosokra, akik teljes értékű szellemi életet élnek.


MZP kérjen bocsánatot.



2022. jan. 25. 12:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
40%
20, elnézést a pontatlanságért, mivel nem kaptunk semmilyen forrást, így igazából azt se veszem 100%-nak, hogy bármit is mondott:D
2022. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
61%

"Elnézést kérek, de hogyha annyira fogyatékosak szegény fideszes propagandisták" Ezen kell megsértődni? Mondta volna inkább hogy hülyék...

Mellesleg nem mindenki követi a híreket percre pontosan, nem tudom, ezt honnan vetted...

via [link]

2022. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%

Navégre, köszi a linket 22es


Hát vlaóban elég szerencsétlen szófordulat.


Mondjuk bírom, hogy ezen kiakadnak, amikor meg Vitya nyíltan semmirekellőként írja le a pedagógusokat, azt helyeslik az emberek.



Offended culture.

Díszfelháborodás.


No persze én vakként szintén nem tartom jónak, hogy a "fogyatékos" szóval így dobálózzanak. De inkább ezzel dobálózzanak, csak végezzék jól a munkájukat. Sajnos attól tartok nem ezen múlik, gyökér mind egytől egyig

2022. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
61%

22as vagyok

Ezóton szerenték minden fától, bokortól, haszon és díszvirágtól, és gyomnövénytől elnézést kérni amiért a "gyökér" szót pejoratív értelemben használtam. Nem úgy gondoltam, egyszerűen.. agiylag zoknik.

2022. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
61%

24es vagyok, ezúton szeretnék elnézést kérni minden csizmától, cipőtől, papucstól, szandáltól, sarutól lábtyűtől, zoknitól és minden egyéb lábbelitől amiért pejoratív értelemben használtam a "zokni" szót. Nem úgy gondoltam! Egyszerűen csak... káposzta van az agyuk helyett.



... óó a pcsába, káposzta...

2022. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
61%
Lesz még neki pár ilyen kijelentése úgy is, igazából csak azért van még úgymond a középpontban mert már nincs más akit a helyére tegyenek. Dobrev volt először, utána Karácsonyt lett úgymond elővéve, és most maradt mint harmadik. D emivel más nincs így hát hagyják a dolgot.
2022. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 22-es, aki a 24-esben azt írta, hogy ő az, hazudott.
2022. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sry, 23as vagyok, elírtam
2022. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
61%
akkor semmi gond.
2022. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%

Tudod hány javíthatatlan elmebeteg szociopata gyilkos ül jelenleg is a világ összes börtönében és szaladgál szabadlábon áldozatra várva? Na, ők mik mit gondolsz? Tőlük kérjen bocsánatot?

Inkább a kacsámat ott.)

2022. jan. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!