Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán "nemzeti" politikája a...

Orbán "nemzeti" politikája a visszájára fordul?

Figyelt kérdés

Pont hogy ellentétes érzületet vált ki az emberekből ez a hamis nacionalizmus a fidesz ellenesség miatt?

Sajnos ki alakult egy olyan hogy tök mindegy volt 15-20 évvel ezelőtt hogy ki a fideszes ki MSZPs stb... Attól függetlenül lehettek ezek az emberek nemzetiek és nacionalisták. Most a fidesz "libernyák" ellenes politikája vagy nem tudom mi miatt de a baloldali érzelműek szerintem egyáltalán nem nemzetiek vagy nem nacionalisták. Viszont a fidesz nemzetinek nevezett politikája sem jobb, hiszen ahogy én látom magyar a magyar ellen fordult, tehát nem csak az ellenzéki választók és a fideszesek között de még a külhoni és itthoni magyarok között is, sőt még a jobboldali/nemzetiek között is viszály van a fidesz politika miatt. Hiszen én is nacionalista vagyok de a jozanabbik fajtából és ez miatt libernyáknak tekintenek a fideszesek. Úgy gondolom ez a 12 év fidesz hatalom nagyobb sötétséget hozott a fejekben mint a 40 év szocializmus. Hogyan lehetne kibèkíteni az embereket hogy ne legyen ekkora partoskodas, és ha nem is nacionalista, tehát nem az össz magyarságot nézik de legalább patrióták legyenek és a hazát és az itthoni népet venni legalább figyelembe, (ezt a nemzetisègekre is értem).

Jah és ezt a " merjünk kicsik lenni" eszmét is eltörölném. Nem azért mert revízió meg Trianon, hanem ez is egyfajta hogy is mondjam, sötétséget szül a fejekben... Nem muszáj hogy Nagy Magyarország legyen, de meg legyen az akarat ezt a kis országot is szebbé jobbá gazdagabbá tenni.

Remélem érződik az írásomon hogy nemzeti vagyok de a jozanabbik gondolkodású, tehát örülnék egy Nagy Magyarországnak újra de nem muszáj a mindent vissza politika... A határ menti magyar területek kerüljenek vissza a többi pl Székelyföld meg kapjon területi és kulturális autonómiát.



2022. jan. 25. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"ki alakult" - eddig olvastam


borsódzik a hátam az ilyenektől

2022. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Autó korrekció, gyorsan írtam és nem ellenőriztem az írást,true story 🤷

Nem kell válaszolni neked köszönöm!

2022. jan. 25. 13:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen most már látom én is a hibákat, nem baj este újra írom új kérdéskènt...
2022. jan. 25. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Jelenteni fogom. "Gyanús, hogy a kérdező már megkérdezte egyszer ugyanezt"


7/f

2022. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Ne írogassál már privátban.
2022. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor b.szodj meg nagy arcú barom
2022. jan. 25. 18:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki el kezdene támadni engem, szépen írtam neki privatban és itt meg arrogáns nagy arcú marha
2022. jan. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!