Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pottyondy Edina valójában...

Pottyondy Edina valójában miért kopaszította le magát a nagy nyilvánosság előtt, az idegösszeomlásosan széthullott Britney Spears-re való ürügy-hivatkozáson túlmenően?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 02:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

"A hajamat pár évente letolom. Ez már a harmadik kopaszságom. Ha őrült is vagyok, hát nem ezért, és nem is most kezdődött. 🙂 Jóleső érzés, megkönnyebbülök tőle, szeretem tapizni, és tetszik. Szóval kösz a törődést, minden ok, leszámítva, hogy az első nap vörösre égtem. —"

[link]

2022. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%

szerintem edinának inkább egy kopasz csávó kellene, akit tapizhat


dehát akkor egyszerű lenne az élet, ugye, nem is lenne az ember baloldali


egy strong idependent vumennek nem kell kopasz csávó ha kopasz fejet akar fogdosni

2022. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

baloldaliként mondom, h ez a nő elmeroggyant. fel nem tudom fogni, mitől ennyire népszerű.

humora nincs, közönséges stílusa és feltűnési viszketegség viszont van.

2022. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 hypno ***** válasza:
21%

#3


Nem mindenkinek van humorérzéke, és akiknek van, azoké sem működik egyformán.

Nem kell szégyellned

2022. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
#13 Szerintem azért, mert valakik nagyon tolják. A Youtube is folyton felajánlja nekem, pedig még csak hasonlókat sem szoktam nézni soha.
2022. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!