Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pottyondy Edina beteg?

Pottyondy Edina beteg?

Figyelt kérdés
Mi tortént vele?
2022. jan. 31. 19:00
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Nem, olyan 3 évente leszokta tolni, a Nematellerede Instagram fiókjára tette ki.
2022. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
az elméje igen.
2022. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha egyszeru uzeneteket vesz az agyad, az ironia fogalma is ismeretlen, akkor a kormanymedia tok rendben, a kormany is, es igen, mi mas lehetne, mint beteg.
2022. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

3/3


mondjuk aki annyira egyszerű, h szerinte aki utálja Pottyondyt, az kormánypárti, azzal sokat nem érdemes vesződni.

2022. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

5:


:)


ó, egy újabb nagyszájú gyári melós fotelharcos. egyszer majd talán megtanulod elviselni, ha vki rámutat, h ostobaságot írtál.

de legalább te is hozod edinácska közönséges stílusát, és bemutatod, milyen emberek is szeretik :)

2022. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hàt megnèztem mit írt Instagram-ra..


Hihetetlen

Elvesztette a koràbbi szimpàtiam..

2022. jan. 31. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Nekem már korábban elvesztette. Kb ott amikor megtudtam, hogy puzsér csaja. Addig egy egészen okos nőnek gondoltam.
2022. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem akarom megkérdőjelezni, de neki az elmúlt időszakban nem nagyon hosszú haja volt és abból lett válligérő amit kopaszra nyírt?


Mert ha igen, akkor nagyon gyorsan nől a haja, mármint nem volt kopasz, de hosszúhajú a youtuberkedős időszaka előtt, nem? Amikor interjúkat is adott. Vagy rosszul emlékszem, lehet.


De a lényeg, hogy nagyon sok kemo előtt állónak segítséget nyújtott ezzel, felbátorította őket. Még arra is gondoltam, hogy egy kemo előtt állóért tette.


Hatalmas elismerésem neki!

2022. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!