Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy mikor orbán...

Lehetséges, hogy mikor orbán viktor "kiutasította" az oroszokat akkor igazából megalkudott a háttérben velük, és csak kijátszotta magyarországot a háttérben nekik, megtartva az ország látszat függetlenségét?

Figyelt kérdés

Cserébe, hogy orosz-kínai gyarmat vagyunk/leszünk ő megkapja a hatalmat és bábkormányzást alakíthat, s bármi ami fenyegeti a hatalmát azt majd az oroszok vagy a kínaiak elintézik?

Célja lehetne ez oroszországnak és kínának is, hogy beegyék magukat európába.



2022. jan. 26. 09:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Valaki újgir nemzethy hös, megmagyarázhatná, hogy miben volt más a Szovjet Únió és a mai Ruszkiország?! És, hogy nem sül le a szemetek, hogy ennek a fszklpnak kell most is nyalni, ahelyett, hogy az Ukránokat segitenénk pl a nagy szabadságharcunkban! Én megmondom őszintén agyar ideológialiag nem értem a zegyenletet!
2022. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

amúgy annyira érthetetlen ez 40 év megszállás és 56 fényében...

mert pl a lengyeleknél még egy olyan oroszokhoz kötődő apróság is, mint a sputnyik felvetése is majdnem a kormány bukását okozta, annyira nem felejtették el, hogy kik is az oroszok.

orbán meg teljesen nyíltan szavazgat nekik az eu ban, meg játszaná ki nekik az országot, verné évszázados adósságba a nemzetet feléjük.

2022. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én nagyon nem vagyok otthon a történelemben, legyen ez az én szégyenem de..

Mégis miért segítenénk az ukránoknak és mivel? Hogy állna érdekünkben mikor már ígyis tudtommal jópár üzletet "kötöttünk" oroszországgal?

Hogy tudnánk mi kicsiny ország akik kivagyunk szolgáltatva az oroszoknak, szembeszállni velük?

De egyébként ezt a kérdést (is) hivatott leegyszerűsítve megválaszolni a felvetésem, ami csak egy felvetés.

2022. jan. 26. 10:51
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Rettegjetek, Orbán szóba mer állni azzal, akitől az energiát kapjuk, jönnek a szovjetek VÉGÜNK VAN!!!!4!4!4!4!!4!4!4!4!;!;!!;
2022. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ukrajna itt van a szomszédunkban, ha lenne háború az a nyakunkban lenne.

Ukrajna egy európai ország, mégha nem is tagja az EU-nak, legalább szolidaritást vállalhatnánk egy messze agresszivebb és messze nagyobb haderővel rendelkező országgal szemben.

Ukrajnában él egy rahedli magyar. Legalább ezért ki lehetne állni Oroszországgal szemben! 56-ban a ruszkik szétlőtték az országot, jópár ezer honfitársunkkal együtt. Ha a háború utáni újjáépités még működött is volna, ez garantáltan 10-15 évet visszadobott minket! Alapból érthetetlen számomra, hogy tud jóérzésű magyar bármilyen formában is szimpatizálni, drukkolni az Oroszoknak!

+1 off

Én emlékszem még, amikor gyerekkoromban volt a jugó/szláv háború, nem volt kellemes élmény, hogy naponta húztak el vadászbombázók a házunk felett, mégha mi itt Magyarországon messze nem is voltunk célpont, de attól, még tudtad, hogy hova mennek, és mit csinálnak ott.

2022. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
"Én nagyon nem vagyok otthon a történelemben, legyen ez az én szégyenem de ...." Tényleg NAGYON nem ismered, ha ilyent leirtál: "orbán viktor "kiutasította" az oroszokat" Ekkora benyali történelemhamisitást???? Tessék utánaolvasni rendesen és nem baromságokat irni!!!!
2022. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szerinted az idézőjel mi célt szolgált? Kedvesem..
2022. jan. 26. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!