Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz arról, hogy...

Mit gondolsz arról, hogy Rákay Philip 4,5 milliárd forintot kapott a Petőfi-filmjére?

Figyelt kérdés

Jó helyre ment?


Kult: 4,5 milliárd forintból készül Rákay Philip "grandiózus" Petőfi-filmje | hvg.hu

[link]


2022. jan. 26. 18:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

gondolom nagy ervinnek nem jelent majd problémát játszani benne, ahogy a kincsem sem okozott neki lelki törést


úgy tűnik a pénznek nincs szaga

2022. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az alkotók elég nagy kérdőjelek. Az írónak köszönhetjük a buta, logikátlan Pesti Balhét. És már 4 milliárdos filmet írhat? Ez kimeríti a karrier szó fogalmát.

Remélem, hogy nézhető lesz, és pozitív kritikát kap, de az alkotók alapján ez bukta.

2022. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi vagyok ki játssza majd a tüdőbajos, csenevész embert.
2022. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
örülök, mert kaphatott volna tízszer ennyit is.
2022. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit gondolok, hogy majd mindenki emlékezzen erre akkor, mikor TB alapú ellátást szeretne igénybe venni.
2022. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as

A valami Amerika közönségsiker volt ( nekem nem tetszik), az Üvegtigris az egyik legjobb magyar vígjáték ami 2000 óta készült. És egyik sem állami milliárdokból készült.


A Hippolit 1999-es, a Meseautó 2000-ben jelent meg ( tehát nem akkor kezdték forgatni). Úgyhogy ez öngól. A 2017-es Pappa Pia, a legkínosabb magyar "film" megvan? Ha már giccsről beszélünk. Vagy ez "remekmű" [link] ?

Az 1996-os roppant gagyi honfoglalás?


Mindegy, a művészet nem a ti világotok. :-D

2022. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15%

az első fidesz kormányon csak kormányra és nem hatalomra kerültek, azért nehogy már orbán viktor hibája legyen, hogy a vérlibsi bajor imre miért egy ripacs a szuperbojzban


"az Üvegtigris az egyik legjobb magyar vígjáték ami 2000 óta készült"


ezzel most a "magyar vígjáték" kifejezésen gúnyolódunk ugye? mert azért a fingós poénok műfajában is volt már akkor jobb film, az igényes humor meg azért attól mérföldkövekre van

2022. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 KajlaMackó ***** válasza:
0%
El lehet dönteni, Magyarország legnagyobb történelmi eseményét feldolgozó filmet támogatni, vagy az lmbtq propagandát. Komolyan én nem értem. Nektek már az is baj, ha valaki tesz valami jót a hazájáért?! Mi a baj egy Petőfi-filmmel?
2022. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!