Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentum kormány meg fogja...

A momentum kormány meg fogja oldani a magyar iphone szegénységet?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 26. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Én kénytelen vagy iPhonet használni. A cégtől kaptam kénytelen vagyok ezt használni. Egy kalap szar. Nem értem mitől vannak úgy oda érte.

Minden a lehúzásról plusz pénzekről szól és tele van reklámokkal.

Egy WIFI analyzer programot nem lehet rá letölteni. Android alatt meg ott van vagy 20 féle ingyen.

2022. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Úgy mint a "roma életek számítanak" programjukat?

Különösen beteg agy szükségeltetik ahhoz hogy valaki ezeket támogassa...

2022. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

1.


Egyetértek.

Nekem is Iphone a céges telefonom.Utálom.


A privát egy Samsung galaxy S21.A kettő között elég nagy a különbség, a Samu javára.

2022. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak is céges iPhonja van régóta. Annyira megszokta, hogy sajátnak is olyat vett. Pedig sz@r a hangja, kicsi a képernyője és egy csomó dologra nem tudja használni, meg szitkozódik állandóan, mivel az iPhonnak minden kiegészítője borsos áron beszerezhető csak külön, még egy töltőt sem tud simán venni.

A gyerekem is kitalálta, hogy iPhone-t akar új telefonnak. Ráhagytam, keressen magának olyat amit érdemes megvenni. Aztán nemsokára jött, hogy meggondolta, még se kell neki iPhone. Mert alaphangon négyszer annyiba került volna amelyik annyit tud, mint az ő éppen kidobandó régi telefonja, ha egy jobbat szeretne - hiszen ezért akar újat, akkor az már 5-6-szoros árat jelentene. Megkapta azt ami képességeiben mindent tudott amire vágyott, de nekünk meg alig kellett érte többet fizetni, mint a korábbi, szintén nem iPhone készülékéért.

2022. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!