Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIATALOK! Melyik párttal...

FIATALOK! Melyik párttal szimpatizáltok jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
Jobbik
Kétfarkú Kutyapárt
Momentum
DK
LMP
MSZP-Párbeszéd
MMM (Mindenki Magyarországa Mozgalom)
ISZOMM
108 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
36%
A felsoroltak közül csak a Fidesz, DK, és a Mi Hazánk Mozgalom működik pártként. A többi ilyen törmelék selejt semmirekellő egyesület, pár éven belül senki se emlékszik majd rájuk.
2022. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%
24 évesen még a jobbikkal, rájuk is szavaztam, most 28 évesen egyikkel se tudok azonosulni, így valószínűleg el se megyek majd.
2022. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%
A sok 40+ fidesztálib ezerrel csapkodja a szavazást XD
2022. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
77%

18 éves korom körül az LMP-vel, utána a Momentummal, manapság az MKKP-vel.


A Momentum mondjuk egy fokkal szimpatikusabb lett újra, hogy végre Donáth Anna vezeti Fekete-Győr helyett, de még mindig nem tudom, hogy mit gondoljak róluk.


26/F

2022. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
62%
#3 Jaja, imádom, az ilyen kérdéseknél 5 perc múlva 5 szavazat a fideszre :D
2022. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
csak 30 év alattiak szavazzanak, ez nagyon fontos!
2022. jan. 24. 20:38
 7/41 anonim ***** válasza:
69%

akkor szavazok. fideszes vagyok jelenleg. Lehet, hogy azért is, mert a rokonságom közül szinte mindenki fideszes. Szüleim, keresztszüleim, a távoli rokonok, és mind nagyon rendes emberek. Biztos vagyok benne, hogy ez is közrejátszik és az is, hogy a 60 évesek még mind együtt vannak, mint férj-feleség, és jó családokról beszélek.

Egy barátnőm viszont vérbeli Orbánfanatikus. Nos, náluk viszont a családtagok a régi SZDSZ és MSZP-ből kerülnek ki.

Tehát nem mindeg, hogy az ember hova születik.

Én is családcentrikus vagyok, míg a barántőm nem az. Más példa van előtte.

Na mindegy. Lényeg a lényeg, fidesz és puntkum

2022. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
60%

Ezt honnan jó búbánatból veszitek, hogy 40+osok szavaznak ilyen kérdéseknél? Én 24 vagyok, és igen, mindenáron a Fideszre fogok szavazni.

Aztán ha nem hiszitek el, vagy annyit tudtok erre reagálni, hogy nyomtok egy nem hasznos értékelést, vagy lefidesztáliboztok, az már a ti bajotok, bennem csak erősíti azt, hogy jó helyre megy az X.

2022. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%

Egyikkel sem, mert látom, hogy aljas, jellemtelen - színészek - ülnek a parlamentben.

Neveletlen kamaszok, akik visszaélnek az állampolgárok érzelmi, értelmi, szokásbeli tudatlanságával, hiszékenységével, kiszolgáltatott állapotával.


Értelmes, gondolkodó, elemző fiatal látja, hogy hatalmi bérencek ülnek a parlamentben.


Üdv: Columbo

2022. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%
A Fidesz politikájának számos pontjával egyetértek, pl a migránspolitikája számomra szimpatikus, ahogy a családtámogatások is. De rommá lopják az országot, így valószínű nem ràjuk szavazok. Az Összefogás számomra élből kiesett, mert nem tudnak összebeszélni, mindig teljesen mást mondanak. A pártok, amikből összeálltak sokszor ellentétes nézőponton vannak. Jelenleg a Kétfarkúak az a párt, ami leginkább képviseli az elképzeléseimet, velük értek leginkább egyet.
2022. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!