Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormánynak annyira...

Ha a kormánynak annyira fontos hogy mindenki be legyen oltva, akkor miért nem lehet helyben oltást kapni, miért kell 50 km-eket utazni megyeszékhelyre, a zsúfolt kórházba?

Figyelt kérdés

Nekem ez kicsit ellentmondásos. Nem a tévében kéne ezerrel nyomni Győrfit meg Merkely doktort meg a többit, ha azt akarják hogy mindenki be legyen oltva, hanem mondjuk biztosítani hogy legyen mindenütt oltás, nem?

A szavazás alkalmával bezzeg lehet kérni mozgóurnát, mert az létfontosságú, de oltani nem hogy nem jönnek házhoz, de még ha a városi rendelőbe bemegyek ott se adnak be nekem mert nem oltanak (vagy háziorvos is csak 3. oltást ad, elsőt és másodikat nem - ez is mi már, tán nem ugyanúgy oltás az első kettő is?), húzzak a székhelyre ami 50 km és álljak sorba egy napot (ami alatt 200x megfertőződöm) ha oltást akarok.

Ha a kormány tényleg védetté akarná tenni az embereket és megállítani a járványt, nem arra kéne az anyagi és emberi erőforrást fordítani, hogy mindenhol teríteni a vakcinát, aki például bármi okból nem tudja elhagyni az otthonát, ahhoz menjenek ki a mentők vagy az orvosok és oltsák be? Bezzeg az ellenzék 0-24 mocskolására vannak most is milliárdok. Talán pár hétig le kéne azzal állni és helyette szervezni az oltást, tudniillik nem csak Pesten, Debrecenben, Győrben meg Miskolcon élnek emberek... Aztán meg csodálkoznak hogy hány ember van aki nem olt. Így én se fogom beadatni a másodikat, nem fogok kéthetente 50 km-eket utazni tél közepén, járványban.



2022. jan. 27. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom vettek x számú vakcinát, és el kell használni, mielőtt lejár a szavatosságuk.

Igazából április után valószínű ezzel sem fognak már annyira foglalkozni, meg talán így hogy angliában elkezdődött valami alssan más országok is követik a példát, és eljutnak oda, hogy zsarolással nem lehet ezt megoldani, és elfogadják a dolgot.

2022. jan. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Hogy lehet valaki ilyen béna? Én időpontra vettem fel mind a három oltásomat, perceket kellett várnom, nem egy napot. Mi az, hogy valaki nem tudja elhagyni az otthonát? Elvesztette a kulcsát, vagy mi? Ennyi élhetetlen embert, nektek valami IQ növelő oltás kéne első körben.
2022. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Érdeeks mert nekem három van, és nem megye székhelyen kellett egyiket se.. ráadásul 15 perc alatt megvolt a teljes procedúra.. lehet nem most kéne kapálózni.
2022. jan. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arrafelé sosem volt oltás, sosem járt arra oltóbusz? Csak kérdezem.
2022. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
30%
Én telefonáltam a háziorvosnak, aznap mehettem a rendelőbe... és ez vidék...
2022. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"háziorvos is csak 3. oltást ad, elsőt és másodikat nem - ez is mi már, tán nem ugyanúgy oltás az első kettő is?"

Kérdezted tőle? Mit mondott?

2022. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Látom lepontoztatok, de konkrétan az elsőt vettem fel a háziorvosnál, 2 hét múlva kell mennem a háziorvoshoz a másodikért, a harmadik meg szeptemberben esedékes szintén a háziorvosnál. És bármilyen vakcinát lehet kérni...
2022. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!