Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor skizofréniára...

Orbán Viktor skizofréniára való hajlamának van köze ahhoz, hogy nem mer kiállni választási vitára Márki-Zay Péterrel?

Figyelt kérdés

Ezt szó szerint ő maga mondta még anno, hogy skizofréniára hajlamos. Hogy valóban skizofrén-e és mennyire súlyos, azt szerintem szigorú titokban őrzik Graz-ban. Páncélszekrényben lehetnek az orvosi aktái, nehogy kiszivárogjanak.

Mesélte, hogy focizás közben néha úgy érezte mintha kívülről figyelné saját magát, és néha látta is saját magát kívülről.. azért ez meredek.

A lényeg az, hogy a 2006-os választási vita után is idegösszeomlással szállították Grazba a mentősök az ottani kezelőorvosához. Annak idején tele voltak ezzel az újságok.

Lehet, hogy emiatt nem mer kiállni Márki-Zay Péter - demokratikusan megválasztott közös konszenzusos ellenzéki jelölttel - mert fél, hogy ismét roham törne rá a vita közben vagy után, ha nem úgy sikerül ahogy reméli, vagy magától a stressztől?



#politika #választási vita
2022. jan. 27. 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez a "kívülről látta magát" nem skizofrénia, hanem deperszonalizáció/derealizáció. Azt nem tudom, hogy skizofrén-e, de én is láttam ezt a "skizofrén hajlamos" beszédét. Viszont úgy vádolni bárkit is, hogy nem tudunk biztosat, teljesen értelmetlen.Az meg nem számít, hogy skizofrén-e, csak a munkássága, ami tudniillik, elég szörnyű.
2022. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a munkássága számít*
2022. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Viszont úgy vádolni bárkit is, hogy nem tudunk biztosat, teljesen értelmetlen"

Egy szóval sem vádoltam azzal, hogy skizofrén. Azt írtam, hogy azt csak az orvosai tuják és szigorú titokban tartják. Szöveget értelmezni azért tudni kéne, van érettségid?

2022. jan. 27. 10:32
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
#13Upsz. Nem olvastam el elég figyelmesen a kérdést. Amúgy még csak 16 vagyok és így nincs érettségim.
2022. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tűnt el Grazban, annyira uncsi ez, és semmi ilyesmivel nem voltak tele az újságok.
2022. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

nem a gyúrcsány vita miatt kerüli a dolgot, hanem mert egy antidemokratikus ember.

a vita, a vélemények ütköztetése pedig a demokrácia lényege, amit mindenestől elutasít.

2022. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

#16

Ha szarul állna, akkor kiállnának vitázni, szóval ennek nem antidemokratikussága a kérdés.

Akkor áll ki, amikor érdeke. Jelenleg nem érdeke és nem is szerepel jól ilyenen.

2022. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%

"Egy szóval sem vádoltam azzal, hogy skizofrén. Azt írtam, hogy azt csak az orvosai tuják és szigorú titokban tartják. Szöveget értelmezni azért tudni kéne, van érettségid?"


Már megint hazudsz.

A kérdésedben tényként kezeled, hogy skizofrén és úgy is hivatkozol arra régi interjúra. Pedig valószínűleg te is tudod (ha nem, akkor mérhetetlenül buta vagy), hogy ez csak egy vicces megmegyzés volt Orbán részéről, amikor arról beszélt, hogy kritikusan, objektíven, kvázi külső szemlélőként tekint magára.

A grazi történet is full kamu.

2022. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes felvetés, ezen eddig nem gondolkoztam. Bár azt nem tudom, hogy a 2006os vita utáni sztori igaz-e, de azt igen, hogy orvos folyamatosan van vele. Az utcánkban lakik egy nő, aki része annak a teamnek, akik szinte mindig mellette vannak. Ezért nem megy a fekete Trasporter nélkül sehová.



Egy biztos: Orbán azt a vitát nem felejtette el.

2022. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%
Az ellenzèk emberei, nincsenek olyan mentális, ès vitakultúra szinten, hogy bàrmifèle èrtelmes vitát lehessen velük folytatni.
2022. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!