Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez azért durva, nem? Arab-magy...

Ez azért durva, nem? Arab-magyar barátság napját szervez a Jobbik szept.11-én.

Figyelt kérdés

[link]


Most ezek tényleg ennyire hülyék, vagy csak szándékosan provokálnak?


Nem hinném, hogy növelnék vele az amúgy is örvendetesen fogyatkozó szavazótáborukat.


2010. szept. 9. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
jobbikban megint nem kellet csalódnunk:D
2010. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Ebben mi a durva?
2010. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát eléggé hülyék. De az eisenstadti kaszárnyában 11-én a "biztonság napja" lesz. [link]
2010. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi eszük van.
2010. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Azért hülyék mert más néppel barátságban vannak?
2010. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nyílván az arabokkal barátkoznak, akik a zsidók ellenségei. . .
2010. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
szeptember 11.-én arab barátság napot tartani, atyaég, erre én sem számítottam. megint rajtunk röhöghet a világközösség.
2010. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem túl szerencsés, de hát istenem. Végül is, amint látom, itt azért nincs szó arról, hogy ezzel a rendezvénnyel dicsőítenék vagy elismernék az amerikai terrortámadást. Ez egy kulturális és szórakoztató helyi rendezvény, legalábbis ennek hirdették, és nem a párt országos megmozdulása, bár kétségtelen, hogy Vona is a nevét adja hozzá. Majd meglátjuk, mi sül ki belőle. Picit azért félek, mert ha ifjú Hegedűs beindul...


Nagy adag jóindulattal akár még azt is mondhatnánk, hogy véletlenül esett erre a napra a rendezvény. Vagy mégsem? Én minden esetre nem mennék el rá, pont azért mert erősen félreérthető, félremagyarázható. Ha már a félremagyarázásnál tartunk, megemlíteném Csintalan Sándort, aki a mai betelefonálós műsorában komor tekintettel adott elő egy kommünikét, amiben a barátság nap kapcsán véres, terrorisztikus szervezetnek bélyegezte a Jobbikot. Azért ez is durva...

2010. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha az arabok nem lennének Izrael valamint az USA legfőbb ellenségei, a Jobbik nagy ívben tenne rájuk. Milyen barátság az a barátság, amely pusztán a közös ellenség (utálat) jegyében köttetett? Olyan, mint amilyen tanácsadó a harag...
2010. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

"véletlenül esett erre a napra a rendezvény. "


ez most vicc akart lenni?


pont ezt a napot kifogni? még karácsony napja is szerencsésebb lett volna...

2010. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!