Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok Összefogás párti miért...

Sok Összefogás párti miért hívja szektás, agymosott stb. -nek a Fidesz szavazókat? Nem lehet normálisan politizálni pocskondiázás nélkül, simán a programok versenyeznének a másik ócsárlása nélkül?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 13:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

#9

Pl. aki MZP-t is meggyilkolná. A legutóbbi békemeneten volt ott.

2022. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Dzsonszi ***** válasza:
43%

#11 Az az öregasszony akkora egy idióta lehetett.

De szerinted ha én végig mennék kamerával egy ellenzéki felvonuláson és megkérdeznék 100 embert, nem találnék olyat aki hasonlót mondana?

Ez ugyanolyan propaganda ami ellen ti mindig nyomultok, nem értem hogy nem veszitek észre. Egy öregasszony véleménye nem egyenlő a Fideszesekkel.

2022. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

#10

- 4100 milliárd forint államadósság

- Romokban lévő egészségügy

- Katasztrofális oktatás

- EU-s pénzek megvonása a jogállami aggályok miatt

- Haverkodás Putyinnal, a háborús uszítóval

- Kommunista egyetem építése a kínaiaknak

- Horrorhitel a Budapest-Belgrád vasútvonalra

- Paks 2 körüli mutyik

- Völner-ügy

- Ellenzékiek illegális lehallgatása

- Lakhatási válság

- 27 százalékos ÁFA, ami a legmagasabb Európában

- Kihasználatlan stadionok, nulla sportszakmai siker (sose lesz az NB1 Premier League-szint)

- Az ország kiárusítása a haveroknak

- Korrupció

- Kommunista belenyúlás a szabadpiacba


Amúgy, amikor nyáron a vihar után kisüt a nap, és szivárvány keletkezik, akkor az liberális provokáció? Mekkora egy tetű liberális a természet.

2022. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk valamilyen szintű belenyúlás kell a piacba időközönként, különösen mikor válság van és mint hogy globalizálttá vált a piac...1929-33 között is beavatkoztak a válság megállítása érdekében az államok, úgy hogy megrendelőként léptek fel és ezzel bukott meg a láthatlan kéz elve...


és pl a kommunista államok is kisérleteztek időközönként állam által ellenőrzött piacgazdasággal... NEP és Új Gazdasági Mechanizmusra gondolok

2022. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%
Ha már 12 éve vesztesek, legalább mocskolják az ellentábort. Jó levezetni a frusztrációt és eltereli a figyelmet arról, hogy talán nekik kéne változtatniuk.
2022. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 meszike91 ***** válasza:
100%
Én támogatnám ha lenne egy vita a miniszterelnök jelöltek között a programokról. De a fidesz nem is ír programot és vitázni se akarnak...
2022. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Kommunista és kommunista között is van különbség... Ausztriában egy vidéki nagyvárosban pl komcsik vannak, és eléggé jó szociális programot valósítottak meg....Bécs is Vörös és látod ott két világháború között szép jó egészséges szociális bérlakásokat építettek meg...bár amit a FIDESZ csinál azt csak részben másolja Kádárt...
2022. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Sok fideszes miért hívja az ellenzékieket magyargyűlölőknek? Az rendben van, kérdező? Az ellenzékiek nem magyarok?
2022. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ha csak város a konkrétumokat, akkor mit csodálkozol? Sajnos a Fidesz milliárdokat költ arra, ráadásul közpénzből, hogy az ő narratívájuk jelenjen meg mindenhol, kiszorítva az ellenzéket. Ha érdekel az ellenzék, akkor igen könnyen találhatsz konkrétumokat is. Pl itt: [link]
2022. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én nem halottam még hogy magyargyűlölőknek hívnák őket.
2022. jan. 28. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!