Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egriek! Mi ez a kavarás...

Egriek! Mi ez a kavarás Mirkóczki Ádám körül?

Figyelt kérdés
A legutóbbi (jan.28) facebook posztja alapján megpróbálják gáncsolni, ellehetetleníteni. Kinek az érdekében áll ez? A Fidesznek vagy az ellenzéknek? Melyik "oldal" keveri a sz*rt körülötte? Ha a Fidesz, akkor miért nem látják, hogy egy tisztességes ember ül ott, miért kell kicsinálni? Vagy az összefogás akarja ellehetetleníteni? De egyáltalán miért? Most nem önkormányzati választás lesz, hanem országos. Akkor mi érdekük származik belőle ha nehezítik a munkáját?

2022. jan. 31. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

" Ha a Fidesz, akkor miért nem látják, hogy egy tisztességes ember ül ott, miért kell kicsinálni? "


A fidesznek az a fontos, hogy mindenhol a saját embere üljön. Aki nem az, hiába tisztességes, kicsinálják. Aki nem velük van, az ellenük van.

2022. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tobas ***** válasza:
87%
Az, hogy a legtöbben beleuntak ebbe az egyszemélyes vezetési stílusában. Mióta nem tekinti magát az ellenzék részének, még saját hírportált is létrehozott, hogy ott nyomják a saját elméleteiket. Igazából se ellenzéki, se Fideszes, a saját érdekeit nézi, miközben próbál mindent bebújtatni "Eger érdeke" szöveg mögé.
2022. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es: és ez nem azonos a város érdekeivel? én nem látok bele, de amennyit a facebook posztok alapján olvasok, egy nagyon tisztességes ember benyomását kelti.


Mi az amiben nem hallgat másokra? Nem gondolnám hogy olyan dolgokat dönt, ami ellentétes lenne a város érdekeivel.

2022. jan. 31. 12:37
 4/4 tobas ***** válasza:
100%

Én nem vagyok például Fideszes, de nagyon egyetértettem Oroján képviselő úr legutóbbi közgyűlésén elhangzott felszólalásával, hogy a polgármester időkeret nélkül mindenre mindent mondhat, még a képviselők sokszor már reagálni sem tudnak rá, miközben őket minősíti.


Mivel nem tudja egyszersem megnevezni a város érdekét, ezért valóban nehéz eldönteni, hogy pontosan mi az.


Például a legutóbbi, milyen érdeke van a városnak, hogy a Városi Kulturális, Idegenforgalmi és Szociális bizottság elnökének egy mérnök embert javasolt, akivel erről még nem is egyeztetett, hanem csak egy sürgősségi indítványból derül ki.

2022. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!