Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Miért szeretnétek...

Ellenzékiek! Miért szeretnétek ennyire vitát? Meg tudna titeket győzni Orbán, hogy rá szavazzatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Engem igen. És téged MZP?
2022. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Simán. Miért ne tudna? Én nem vagyok olyan elvakult csőlátású mint egyes szavazók, próbálom a dolgokat tényszerűen kezelni és próbálok racionális döntést hozni. Ha Orbán kiállna vitázni és azt látnám, hogy hitelesen tudja cáolni az ellene felhozott vádakat, van egy normális jövőképe, vannak elképzelései és megállja a helyét egy vitahelyzetben, akkor leszavazok a fideszre. Ha MZP bizonyít jobban, akkor meg az ellenzékre. Politizálni nem elvek mentén kell :D

Egyébként a vita a demokrácia egyik alapja, mindig kellene hogy legyen vita. A fidesz állandóan azt hangoztatja amikor az EU a jogállamiságot kritizálja, hogy itt aztán mekkora jogállam meg demokrácia van. Akkor ezt miért nem bizonyítják be és állnak ki vitázni? MZP Lázárt is kihívta, de ő sem meri vállalni. Szomorú, hogy Orbánnak nincsenek eredményei amiket felhozhatna egy vitán, vagy esetleg érhetnék olyan vádak, amikkel szemben nem tudja magát megvédeni. Pedig akár MZP-t is sarokba lehetne szorítani, és akkor akár egy újabb kérharmaduk is lehetne.

2022. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 B.112-es ügynök ***** válasza:
100%
Jól passzolna a demokratikus választások szelleméhez.
2022. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
#2 Pontosan ezért lennék kíváncsi egy MZP-Toroczkai vitára!
2022. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
#4 Hallottam hogy MZP nem vállalja, de konkrétan ilyen kijelentést nem láttam MZP-től. Ha valóban érkezett ilyen kérés és MZP nem vállalta vagy nem vállalja, akkor az valóban nem vet rá jó fényt, én is szívesen megnéznék egy vitát közöttük. Toroczkai nekem nem szimpatikus, de a legösszeszedettebb programjuk pl. nekik van. Remélem hogy egyszer össze tudják hozni azt is, lehetnének ezek a viták akár a köztv-ben is
2022. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Két módon lehet erről gondolkodni:

1. Taktikailag. Egy vita kinek érné meg, kinek nem.

2. Értékrendileg. Mi erősíti a közélet demokratikus jellegét, mi gyengíti.


Én a 2. csoportba tartozom.

2022. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
#6 Ezt jól megfogalmaztad. Az érdekes az, amikor egyesek értékrendi alapon követelik a vitát Orbánnal, miközben taktikai alapon utasítják el Toroczkaival.
2022. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező, aki MZP fan azt a büdös életben nem tudná meggyőzni Orbán Viktor.

Akik ezt állítják, hát finom szólva nem mondanak igazat!

2022. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem egy MZP-Toroczkai vita is több a semminél, de OV is kell.
2022. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Toroczkai-val nem éri meg vitázni, nem azért akar vitázni, mert érvelne, hanem mert jó reklám lenne az összefogáson felmászni.
2022. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!