Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van itt a szerzőnek,...

Igaza van itt a szerzőnek, aki szerint MZP "nyíltan vállalja a megboldogult MSZP–SZDSZ-kormányok árnyékvilágát"?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 2. 07:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Kiadták neked, hogy a választásokig folyamatosan MZP ellenes cikkeket posztolj?
2022. febr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért, csak olyat lehet, ami a pártját fogja?
2022. febr. 2. 07:40
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Minden szavával egyetértek. Mzp nem való jelőltnek sem4
2022. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
A szerző érdeke, hogy ezt írja. Tudja jól, hogy kormányváltás esetén elzaródnak a pénzcsapok. Ő sem hülye, nyilván félti az állását.
2022. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
2: nem, de akkor fejts ki saját érveket, ahelyett, hogy csak bemásolsz mások cikkeire linket
2022. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
4: így van, csak meg kell nézni hány élősködő él ilyen olyan módon csorgatott közpénzekből a Pesti Tévés arcoktól kezdve Bayerig
2022. febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Molyember ***** válasza:
73%
Van itt még egy kérdező, aki meg Vadhajtásokat reklámoz. Gondolom így próbálják eljuttatni a propagandát a társadalom Fideszen kívüli részéhez, de ez esélytelen.
2022. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Hiába ölnek bele százmilliókat a hirdetéseikbe, ha a fiatalabb korosztály magasról tesz rájuk, az idősebbek pedig inkább nézik a tv-t. Van egy pár száz fős keménymag gyakorin, meg facebookon, de sokat nem számítanak.
2022. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tettem be, mert egyetértek vele, és azért tettem be, hogy ne kelljen keresgetni hivatkozás nélkül. De szerettem volna tudni, hogy ha mások is olvassák, mit gondolnak róla. Lehet, hogy aki szereti MZP-t, az nem fog neki tapsikolni, de ahogy én is beidéztem, úgy nem olvastam érdemi véleményt vagy cáfolatot sem, hogy a szerző hol tévedett. Miért, amúgy meg nem szabad oldalakra hivatkozni? Vagy legközelebb idézzek népszavás cikkeket?
2022. febr. 2. 08:23
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

#9 A cikk nem állít semmit. Kicsit élcelődik rajta, kicsit sértegeti, aztán felveti, hogy hogyan akarnak megújúlni olyanokkal, akik nem újak a munkájukban. Külön tetszett a szép magyar enstablishment kifejezés, ez lesz a gyerekem neve is, olyan őshunos, konzervatívos.


Most őszintén milyen cáfolatot vársz? Valóban ostoba ötlet talasztalattal rendelkező szakértőket felkérni. Szerintem maradhatna Németh Szilárd a Honvédelmi államtitkár azzal a sok katonai tudásával.

2022. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!