Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik azért ellenzik MZP-t, mert azt mondják, hogy amerikai mentalitású politikus, kapitalista és vallásos így nem való egy európai ország élére?

Figyelt kérdés
Már több ilyet is olvastam, hogy egyesek azért fognak Orbánra szavazni, mert MZP egy amerikai mentalitású politikus, aki a szabad piaci kapitalizmusban hisz, valamint az is eltántorítja őket, hogy míg Orbán csak kamukeresztény, tehát lényegében egy ártalmatlan ateista keresztény mázzal, MZP tényleg hisz Istenben és ez veszélyes egy világi európai országra nézve.

2022. febr. 2. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem lehet előre tudni sajnos hogy milyen kormányfő lenne, ami ellene szól hogy néha nem szimpatikus dolgokat nyilatkozik.
2022. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%

Én nő vagyok. Azért fogok MZP ellen szavazni, mert a "mojitós, fűszoknyás ápolónők" kommentjével bebizonyította, hogy egy szexista kujon, a fizetős egészségügyével meg azt, hogy tesz az emberek egészségére.


MZP-t simán el tudnám képzelni egy öltönyös-cilinderes brit gyárigazgatóként egy Dickens-regényből, aki bordélyházba jár, éhezteti a munkásait, és veri a feleségét meg a gyerekeit.

2022. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem ezért nem való az ország élére. Hanem mert egy önhitt, narcisztikus, másokat állandóan sértegető agresszív barom, aki össze-vissza beszél.
2022. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az a Félelmem hogy megint a Feri féle vadkapitalista üzemmódban lennénk, de persze lehet tévedek.
2022. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

#1 Eddig csak szimpatikus dolgokat nyilatkozott, persze ez attól is függ hogy kinek mi a szimpatikus. Nem mondott olyanokat, hogy mindenki meg fog halni aki nem hajlandó beoltatni magát, meg olyat se, hogy a karanténból pozitív teszttel lehet szabadulni...

Mellesleg nem gondolok ezekről azemberekről semmit, mégis mit kellene gondolnom róluk? Nekik az a véleménye, nekem meg ez, megint másnak valami más. Ez a világ rendje, nem fogok utálni vagy megszólni valakit, aki máshogy gondolkozik :D MZP dolga meggyőzni az embereket hogy szavazzanak rá, neki kell foglalkoznia ezekkel a véleményekkel, nem nekem

2022. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Több dolog tetszik MZP-ben, pl én sokkal inkább vagyok a szabadpiac híve, mint a fix áras farháté, de hát ez kell a népnek.


Nekem az álszent keresztény magamutogatása végtelenül antipatikus. Ha támogatja a melegházasságot, meg az abortuszt, akkor nekem ne jöjjön azzal, hogy ő mekkora keresztény és fordítva. A kettő teljesen ellentmond egymásnak.

2022. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Én csak annyit mondok, hogy MZP színre lépése miatt fogok tavasszal Orbánra szavazni.


Dobrev és Donáth párti vagyok, de ha MZP lesz az ellenzék vezetője, akkor inkább Orbán, fenének se hiányzik, hogy Európa közepét egy kanadai amis vezesse.

2022. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem sokat tudok MZP-ről. Lényegében semmit. De nem is érdekel, így legalább nyugodt szívvel fogok rá szavazni, csak azért hogy a Fidesz végre eltakarodjon a búsba.
2022. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%

8# fogadjunk, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban...így szavazni!!??? Gratulálok!

Arra kérdésre:

1. Populista, demagóg, öntelt, egoista ember.

2. Valóban, nem magyarul gondolkodik, hanem olyan amcsisan.

3. Ha független lenne, nem lenne a Gyurcsány bagázs oszlopos tagja. ( Apropó, akkor Gyurcsány Ferencet fogja elszámoltatni elsőként, ha nyer???🤔)

4. Párt és frakció nélkül a béna kacsánál is bénább lenne, ergo vagy balhézna állandóan, vagy előbb utóbb Gyurcsány megpuccsolná.

Emiatt sosem szavaznék rá.

És nem mellesleg, aki DK sok közé keveredik, azt megeszik a disznók, akarom mondani a Gyurcsányok!!

2022. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

#9:

Te valami szerencsjátékos vagy, hogy fogadni akarsz?

Úgy mondod ezeket, mintha Orbán nem lenne egy egoista öntelt f*$zkalap.😆 Egyébként meg ezeket te állítod róla, a messziről jött ember pedig jól tudjuk, mit mond...

2022. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!