Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet vajon az oka, hogy...

Árokpart kérdése:

Mi lehet vajon az oka, hogy holnap kora reggel lesz kormányinfó?

Figyelt kérdés
Ilyen eddig még sohasem volt, meg jelenleg nincsen is, pontosabban nem is történt semmilyen rendkívűli akut esemény akkor vajon miért?
2022. febr. 2. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
putyinnal, a farhátkészletekkel, miniferivel vagy a koronavírussal kapcsolatos bejelentést fognak tenni
2022. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bosszantsák a későn kelő újságírókat! XD
2022. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de rossz előérzetem van. Coviddal kapcsolatos szigorításra gondolnék első körben, de nehezen tudom elképzelni, hogy a választások előtt ennyivel meglépik. Tartok tőle, hogy a Natoból való kilépést fogják bejelenteni.
2022. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Coviddal kapcsolatban nem történt semmilyen rendkívüli esemény, mármint a bajokat leszámítva amiket eddig is tudunk és alkalmazunk. A kórházak telítődöttsége sem nőtt jelentősen. Ráadásul állítólag cirka 2 héten belül tetőzik nem hinném, hogy most szigorítanának.
2022. febr. 2. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy taktikai lépés, bennem is van egy kis félsz oroszkrszággal kapvsolatban..
2022. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
#3 Járványügyi szigorítást nem merne, de a NATO kilépést igen?!? Érdekes prioritásaid vannak.
2022. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös Igen sajnos én is ilyesmire tippelek.
2022. febr. 2. 22:07
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
#3: Járványügyi szigorítás nagy port kavarna választások előtt, és nem is indokolt. Natoból kilépést meg Putyin parancsba adta tegnap valószínűleg.
2022. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Ormánykinfó.
2022. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

bejelenti orbán, hogy eleget tesz a tanárok és vasutasok bérkövetelésének.

ugyanis putyintól kapott egy uzsorahitelt, amiből pár hónapig (választásokig) fizetni tudja az emelkedett költségeket.

2022. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!