Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány mégis mi a fenének...

A kormány mégis mi a fenének változtatta meg most a 3. oltással kapcsolatos törvényét?

Figyelt kérdés

Januárban belengedték, hogy febr. 15-től a 3. oltáshoz kötik a védettségit azoknál, akik több, mint 6 hónapja vették fel a másodikat. Gyorsan el is mentem, amikor volt egy szabad hétvégém, hogy felvegyem, nehogy érvényességét veszítse az oltási igazolványom...

Erre most kitalálják, hogy jah mégsem kell még a 3., mert a bolygók állásából erre következtettek. (:

Szerintem annyira szánalmas, hogy ilyen határozatlanok! Eddig már fél éve azt nyomatják már a csapból is, hogy oltás így oltás úgy, tele van a város propaganda plakátokkal, hogy "az oltás életeket menthet" meg hogy "vegye fel ön is a 3. oltást", erre most váratlanul meggondolják magukat...

Ezt most tényleg azért csinálták, mert a védettségi 3. oltáshoz való kötése sok emberben felháborodást keltett, és szeretnék áprilisig növelni a népszerűségüket?

Nevetséges és egyszerre szomorú is az a realitás, hogy megint nagy fölénnyel fogják megnyerni a választásokat, hiszen úgy csűrik-csavarják a mézesmadzagot, hogy a demagóg embereket nagyon könnyen félre tudják vezetni.



2022. febr. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem ok gondoljak meg magukat, kozpontilag hoznak donteseket Brusszelben es a WHO-ban ... mi csak lekovetjuk a dolgokat. Amugy sokaknak mar megvan a 4.oltasa is ... teljesen fuggetlenul a hatalyos 'orulettol'.
2022. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert már azt se tudja a kormány, hogy mit hazudjon.
2022. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Már ne haragudj , de te hol voltál az elmúlt 12 évben? Számíthattál rá, hogy a Fidesz át fog b@szni. 60 nappal a választások előtt nem vállalnának be egy ilyen extrém népszerűtlen döntést.
2022. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt most tényleg azért csinálták, mert a védettségi 3. oltáshoz való kötése sok emberben felháborodást keltett, és szeretnék áprilisig növelni a népszerűségüket?"


Háát igen, welcome to populizmus. A hatékony kormányzás nem lényeg, csak a párt népszerűségének fenntartása, és ezáltal a hatalmon maradás.

2022. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Én nem mentem el a harmadikért.

Örüljenek, hogy azt a kettőt is beadattam.


/Már kezdtem érezni, hogy kívülálló bűnöző vagyok, akinek az orvosi ellátás sem jár./

2022. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgasd meg gulyás bejelentését. A hangja többször elcsuklott, és visszafelé vette a levegőt.


Másnap a ormányinfo fb oldalán komment tűz volt, ezért tolták ki , változtattak mert félek a bukástól

2022. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felmérik a terepet h mennyi "irányítható" birkájuk van, már bocs.


Politikai háttér az egész


Meg ki akarják üriteni a vakcina raktárakt, mert nekik pénzben kerül a lejárt oltások megsemmisítése...

2022. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a diszkriminatív intézkedések szánalmasak. Az omikront mindenki elkapja, tök mindegy, hogy oltott vagy oltatlan, semmi különbséget nem kéne tenni oltott meg oltatlan között, és senkit nem kéne kötelezni oltásra. Ez az egész csak ellentétek szítására jó. Érdekes, az én családomban van oltott is, oltatlan is, mégsincs semmi ellentét közöttünk ebből kifolyólag.
2022. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!