Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért gondolják,...

A fideszesek miért gondolják, hogy őket mentesíti minden felelősség alól az, ha gyurcsány idején se volt jobb?

Figyelt kérdés
Ha számon kérünk a fideszeseken valamit, pl. tanárok bérét vagy az egészségügy állapotát, akkor az a válasz, hogy "gyurcsány alatt jobb volt?". Miért hiszik, hogy attól hogy gyurcsány alatt is ilyen rossz volt, emiatt nem ők a felelősek most, amiért még mindig szar? Volt 12 évük rendbehozni, nem mentség, hogy gyurcsány idején se volt jobb.
2022. febr. 3. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak ennyit tud a fidesz, gyurcsányozni.

Mert semmi programjuk nincs és ez kell a buta népnek.

De azért megtanulták az öszödi monológot és már régóta ők is aszerint élnek.

Hazudnak ők is állandóan, csak nem ismerik ezt el.

Gyurcsány meg legalább beismerte.

2022. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a fideszes agyszint, hogy mi volt 15 évvel ezelőtt. Jó hogy nem azzal jönnek, hogy mi volt 100 éve, Kun Béla idejében, de egyes fideszesek amekkora balfékek simán kitelik tőlük.
2022. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 árokpart ***** válasza:
7-es Arra gondolok, hogy nem olyan mint pl. az amerikai kórházakban vagy a Fekete erdő klinika sorozatban. Ez lenne az ideális 32 évvel a rendszerváltás után.
2022. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Riogattak pl. a Szent Borbála kórház szülészetével is, de természetesen kiderült hogy kacsa. Ilyen szintűre gondolsz? 😅"


És hogy "derült ki"?


A feleségem történetesen ott szült. A koraszülött osztály kiemelkedő, de a szülészet kritikán aluli.

A személyzet hozzáállása - tisztelet a ritka kivételnek- botrányos. A sebészet régi szárnyán, a folyosói mosdóban bokáig érő húgyban gázolsz, klozetpapír, szappan 5km-es körzetben sincs, de még wc ülőke sem.

Évekig ott rohadt az MRI, de nem volt rá személyzet, így Győrbe küldtek 6 hónapos várakozási idővel. Hagyjuk már a parasztvakítást...

2022. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14. Én is itt szültem 2021 szeptemberben, semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Biztos azóta összekapták magukat vagy épp lezüllött, nem tudom Ti mikor voltatok. 😅


13. Meglepődnél ha amerikai eü lenne. Visszasírnád ezt a “kritikán aluli, szar egészségügyet”, ha el se látnak, mert nem elég jó a biztosításod vagy ellátnak de a gatyád is rámegy. Meg a gyerekedé. És az unokádé is.

2022. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!