Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi változott Budapesten mióta...

Mi változott Budapesten mióta Karácsony van Tarlós helyett?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Kitört a Covid. Ilyen Tarlós alatt nem volt!
2022. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Minden rosszabb lett.
2022. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hideg lett és fú a szél
2022. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Több lett a bringa út meg a dugó.
2022. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Több a bringaút.

Itt a környékünkön bőven kevesebb a szemét és végre rendszersn nyírják a járda melletti susnyást, nem takarja ki a járda közel felét. Bár ez vszeg inkább a kerületi polgiék eredménye.

Ingyen BKV bérlet munkanélkülieknek. Egyszer sajnos rászorultunk és nagyon jól jött.


Keveseb a szemét. Úgy általánosságba véve a városban. Persze nem 0, de kevesebb.


Méhlegelők a parkokban nyáron. Feltéve ha a Fidelitas el nem pusztítja meg tele nem szemeteli:D Én kedvelem ezt, bár tudom, hogy apróság. Mármint a méheket, nem a Fidelitast.


Gyalogosként nézve nem több a dugó, mindigis egy bazi nagy parkoló volt a város. Igazából nem értem minek akar még bárki is a körúton belül autóval közlekedni..

2022. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
#5 Óhh a sok dugó mániás, látnátok Székesfehérvárt, itt fideszes polgi van. Reggel 6-tól este 6-ig áll a város, mindenhol dugó van, nem lehet haladni. Nincsenek buszsávok, a buszok sokszor 5-10 percet, de van hogy negyed órákat késnek, mert nem tudnak haladni a dugóban. És szerintem ez a helyzet más nagyvárosokban is. Az Európai városok egész egyszerűen nem a hatalmas autósforgalomnak lettek kialakítva, aki ennyire autómániás, az menjen ki az USA-ban, ott a 16 sávos pályákon csapathatja, ott az emberek a wc-re is SUV-val járnak. Európában a tömegközlekedésé és a zöld megoldásoké a jövő, amiben szerintem Karácsony is jól teljesít. Megjegyzem biciklisávok helyett rendes, fizikailag elkülönített bicikliutakra lenne szükség. Méhlegelő egyébként itt is (Fehérváron) van évek óta, aztán soha senkinek nem volt vele baja, csak mióta Karácsony is kitalálta :D De hát ez a fidesz már csak ilyen, megszoktuk már
2022. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Varosszerte kerekpartarolok vannak, mint videken a vasutallomasnal vagy a kocsma elott.
2022. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nem is Karácsony találta ki a méhlegelőket, már Tarlós idején is volt, csak kevesebb és nem így nevezték. És senki nem problémázott rajta.
2022. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Azóta semmi nem épült és semmit nem újítottak fel.
2022. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
14 éven aluliaknak ingyenes lett a tömegközlekedés.
2022. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!