Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy MZP szerint aki szerint ő leostobázott valakit,az ostoba?

Figyelt kérdés

MZP szerint ő senkire nem szokta mondani hogy ostoba,de aki szerint igen,az ostoba.



[link]



Mi a véleményetek makizaj okfejtéséről?



2022. febr. 5. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szomorúnak tartom, hogy a kormányoldalon hatványozottan alacsonyabban van az értelmi színvonal mint az ellenzékin.
2022. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy ezek a kérdések olyan szinten vannak, hogy az érvelést teljesen fölöslegesnek tartom, a kérdező nyilvánvalóan nem is kíváncsi rá, illetve fel sem fogná. Nem a kormánypártiakkal van a bajom, vannak ismerőseim akikkel ettől függetlenül jól kijövök, de ez a színvonal szerintem végtelenül szomorú és elkeserítő.
2022. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Hülye az aki mondja, mzp
2022. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Határozott.
2022. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát még mindíg kevésbé nézi hülyénkmaz embereket, mint a fideszpropaganda, akik egy egy MZP által elejtett szóból/szókapcsolatból, hazug propagandát készítenek, ait öt perc alat bárki ellenőrizhet.



Én hamarabb elviselem hogy lehülyézzenek, mint hogy gügyögve beszéljenek hozzám és leereszkedően beszéljenek velem.

De úgy látom egyeseknek bejön, hogy apuci gyereknek nézi őket, sőtt, nem csak gyereknek, hanem hülyegyereknek.

2022. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
"En vagyok te - te meg en ... melyikunk a hulye? Te vagy en?" :)))) - mint a dedoban :DDDD
2022. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg léteznek olyanok, akik vadhajtásokat olvasnak?
2022. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

#7

Ez fétis kérdése

2022. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt is nehéz elhinni, hogy vannak lábfétises emberek pedig az semmi.
2022. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
MZP-nek nincs szokincse? Igazan forgathatna a szinonima szotarat :) Bunko!
2022. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!