Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Partizán...

Mit gondoltok a Partizán Youtube csatornáról?

Figyelt kérdés
Van egy halom alműsora, ha az egyikről más a véleményed mint a másikról, azt is fejtsd ki!

2022. febr. 5. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen woke-újbalos , mi megmondjuk, mi az egyetlen erkölcsileg helyes és tuti válasz mindenre hozzáállásukat nagyon nem bírom, pedig sokkal inkább baloldali, mintsem jobboldlai nézeteket vallok.

A közéleti-politikai ismeretterjesztő videóik viszont kifejezetten tetszenek, színvonalasak és tanulságosak, pláne oylan téren, hogy miért ott tart az ország, ahol, és nem ott, ahol akár tarthatnánk is.

2022. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézek kommunista partizánokat.
2022. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon elfogult, balliberális műsorok futnak rajta.


Vannak néha érdekes témák, de összességében elég gyenge.

2022. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem rettentő hasznos a partizán csatornája. Minden témájában érintik a politikát mert az ugye megkerülhetetlen az életben és mindenhol ott van (voltak akik ezt kifogásolták kommentben).


Az alap koncepció jól működik, van egy politikai és közéleti popkultúrális témákkal foglalkozó műsorforma ami személyek interjúztatásával foglalkozik és sikerrel hívnak meg minden témában minden oldalról szereplőket, bal-kobb, fidesz-ellenzék.


Emellett egyenlőre legalábbis van egy másik állandó műsorformájuk ami egy kicsit nehezebb koncepció szerintem, jóformán egy történelem óraként működik, és összekötik a múltat a jelennel. Ez számomra kevésbé hasznos, ehhez alulinformált vagyok és jakab stílusa, ripacskodása szerintem sok és kevésbé karakteres ebben a szerepben mint marci volt a slejm adásokban.


Jelentkezik mostanában (reméljük továbbra is rendszeresen) heti hírműsorral ami koncepciós szinten egyedi és remek szerintem, tematizálja a heti aktualitásokat hozzáértő emberek beszélgetésén keresztül.


A monoszkóp is rendszeres műsor bár szerintem nem tud elég érdekes lenni, tulajdonképpen két egymástól távoli generációt, régit és újat állít szembe egymással, nekem nem elég izgalmas.


Ezeken túlmenően vannak az időszakos műsorok/sorozatok amik valamennyi részt élnek csak meg. Ilyen a jelenleg is futó telepjáró (kissebb települések mindennapi vagy általános problémáit mutatják be teret adva a roma kissebbségnek mind műsor alkotásban mind szereplésben), volt a zsófilter (a nők mindennapi vagy általános problémáit tárta fel, tematizálta női szemszögből), aztán ezeken kívűl régen voltak-e még ilyesfajta időszakos sorozatok nem tudom, de van egy rakás érdekes régebbi műsor amik között vannak a portré adások, a jelenlegi hatalmon lévő kormány vagy a gazdaság legfőbb személyeit mutatja be, ez szerintem egy jó bevezető a jelenlegi helyzetbe.


A partizán folyamatosan újjul, nemrég indult a péntek esti partizán ami megintcsak egy új, érdekes és sokkal szórakoztatóbb koncepciója az interjúztatásnak mint a pol&pop, a közelmúlt közéletet meghatározó vagy tematizáló személyeivel.


Nem véletlenül szokták azt mondani, hogy a partizánk a köztv ami nem közpénzből működik. Remek csapat a partizán, gm pedig a legjobb műsorvezető, ezekhez a műsorokhoz biztosan. Bekérdez, ha terelnek akkor nem hagyja annyiban, jól és jókat tud kérdezni. A fogalmazási készsége kifogástalan (számomra), a stílusa és személyisége pedig nem áll a középpontban, nem vonja el a figyelmet az interjúztatott-tól viszont nem is provokáló. Az intelligenciájával nem láttam még visszaélni, nem láttam soha arrogánsak, szerintem tökéletes a szerepére! Ezért is sikeres.

2022. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Szoktam nézni, de alapvetően nagyon-nagyon elfogult baloldali a Marci, még MZP szerint is kommunista. Nagyon érezni rajta. Az anyagok direkt úgy vannak összevágva, hogy abból a Fidesz tűnjön rossznak, illetve szinte mindig erre akarja kifuttatni a beszélgetéseket is, hogy a Fidesz a rossz.

Vannak érdekes anyagok rajta, kár hogy elmegy legtöbbször a baloldali propaganda irányába. Ebből a szempontból HVG/Telex/444 szint. Orbán bármi jót tesz, még azt is elő tudják adni, hogy milyen rossz, még ha valójában jó is, csak azért mert az Orbán így-úgy. Ez szomorú szerintem.

2022. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Színvonalas csatorna, a riportokat szeretem ,annak ellenére,hogy magát Gulyás Mártont nem tartom egy kiemelkedő tehetségnek ( mentségére legyen ,hogy tudja is magáról) . Összeségében civilként egy ilyen színvonalú youtube csatornát és ilyen színvonalas riportokat csak ők tudnak csinálni.

Amit nem szeretek , az az a műsor amikor van két csoport és "vitáznak" , a témák is gyengék és általában full fogyatékos embereket hívnak mindkét táborba . Ez nem tudom,hogy a műsorkészítők sara vagy komolyan ilyenek az emberek,én reménykedem,hogy az előbbi.

2022. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Kommunista, nemzetidegen, kiválasztott. Amúgy minőségben jó, az ideológián kívül.
2022. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Valaki írta, hogy nem tartja a Marcit tehetségesnek és ő tudja is magáról. Szerintem meg kifejezetten tehetséges, jól kérdez.
2022. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!