Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 25 év alattiak mivel érdemel...

A 25 év alattiak mivel érdemelték ki, h szja mentességet kapjanak?

Figyelt kérdés
32 vagyok és nagyon rossz érzés, h én nem kapok semmit. Nekem is szükségem lenne arra a plusz 40k-ra.

2022. febr. 5. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Az ő szavazatukat nem lehet csirkefarháttal meg krumplival megvenni,valamit ki kellett találni.
2022. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ők kedvelték a legkevésbé Orbánékat.
2022. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Mivel ugyan...? a retkes fideSS kapaszkodik még abba amibe tud, és mivel tisztában vannak vele hogy buták alapvetően a magyarok, akiket pedig nem tudnak beetetni, azok helyére várják a 25 alattiakat szavazni.

A kölykök meg bele sem gondolnak abba hogy bár kézhez kapják a pénzt, boltban ott hagyják a java részét, főleg úgy hogy sokan cigiznek még értelmiségiek között is már csak dacból hogy neki telik rá, meg az étel és szórakozás.

Innen üzenem: Tanuljatok ebből a pénzből nyelvet, és induljatok el külföldre ha élni akartok.

29F

2022. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván 32 évesen többet tudsz keresni, nagyobb a szaktudasod, mint 25 alatt gyakornokként/friss szakmával.


Ez a szerepe az államnak, hogy az adót újra allokálja olyan helyekre ahol úgy érzi hogy nagyobb szükség van rá.


Ez vonatkozhat idősekre, családosokra, rászorulókra, egészségügyre, stadionokra, Mészáros Lőrincre, magánreoülőkre, yachtokra stb.


Néha van benne Logika, néha nincs.

2022. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Mert sokan vannak, de nem elegen, és mivel ők tudnak csak a legjobban kinyomni magukból még egy gyereket, így őket kell a többi zembernek támogatni. Meg is érdemeljük miattuk a sorsunkat:).
2022. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Valamennyire jogos a kérdés. Elsőre én is azt írtam volna, hogy a fiatalok hátránnyal indulnak, de ez nem minden esetben igaz. (nem beszélve arról, hogy nagyon sok olyan munka van, ahol nem számít a tapasztalat és a tudás).
2022. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
Mert Orbán támogatja a fiatalokat, és motiválni akarja őket a munkára, ami jó dolog. Nem segélyből, meg apuci pénzén kell élni. ( igen én is 25 alatt vagyok, nekem pl. plusz 65k havonta) 32 évesen meg már annyi pénzt keresel szakmával, vagy normális diplomával amennyit akarsz, minimum 1 millió nettóban sima, ha ügyes vagy. Lehetőség van bőven, csak tolni kell keményen. A kormány megteremtette a feltételeket, támogatást is ad, innentől az állampolgárokon múlik.
2022. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Mit szóljon az, aki most töltötte be a 25-öt és szintén pályakezdő?
2022. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Én fél éve kezdtem el dolgozni, 6 éves tanárképzésre jártam... Most 25 évesen 172 nettót viszek haza, míg egy szakmunkást végzett alapból kap 250-et + rá még 60-At SZJA-mentességből. Fantasztikus érzés, hogy EGY 17 éves a dupláját keresi, mint én gimnáziumi tanárként.
2022. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Persze mindenki a saját életén keresztül nézi a dolgokat. De ha meg más intézkedés lenne akkor az lenne a baj. Egyszerűen örüljünk neki szerintem, mert ez társadalmilag hasznos és jó döntés.


8 Miért nem dolgoztál eddig? Én is dolgoztam egyetem alatt végig alap és mester alatt is. (jelenleg is)


9 Igen ez szomorú, próbálj meg különórákat adni stb. erre tudok gondolni.

2022. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!