Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor személyéről mi a...

Orbán Viktor személyéről mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 17:53
A kérdező szavazást indított:
torzult személyiség, mindig is csak a hatalom érdkelete
torzult személyiség, a hatalom tette azzá
nagyszerű manipulátor, pávatáncos, ez kell nekünk!
egy zseni, korszakalkotó politikus
stb
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
STB. Soha Többé Baloldalt!
2022. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elmúlt 12 évet nézzük is és annak minden vádját, ügyét, ilyen-olyan botrányát ami a fideszhez volt köthető és kirajzolódik a rendszer amit ner-nek hívnak és csak egy picit elgondolkodunk (persze ezekre a kormányoldalról semmi cáfolat nincs, szerintem ez is árulkodójel) azon, hogy miköze vagy szerepe lehet ebben orbánnak mint miniszterelnök, jobb szót én sem tudok találni mint a hatalomvágy. Annyira távol áll tőlem egy ilyesfajta személyiség (ami efféle negatívumokkal van tele) és életmód, hogy nem tudom elképzelni miért lenne ez jó bárkinek. Akár mekkora vagyona van, azt nem teljesen tudja felhasználni, kiaknázni. Persze ha leosztja másoknak egy jó nagy részét, azzal növelheti a hatalmát, de hogy ennyire a hatalomvágy kozgassoj valakit, tőlem idegen és felfoghatatlan.
2022. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mozgasson valakit?
2022. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozgasson valakit*** 2,3-as voltam.
2022. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy korrupt arrogáns gazember.
2022. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És beás is.
2022. febr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!