Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan nehéz beismerni,...

Miért olyan nehéz beismerni, hogy MZP eltörölné a rezsicsökkentést?

Figyelt kérdés

MZP a saját szavaival mondta, hogy a rezsicsökkentés jelenlegi formáját nem akarják fönntartani.

Ez bármilyen kontextusból kiragadva ugyanazt jelenti.

Hajlandóak vagytok belátni, vagy továbbra is szemellenzőt akartok viselni?



2022. febr. 6. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, belátom, hogy MZP nem kívánja fönntartani a jelenlegi rezsicsökkentést.
Nem, MZP igenis fönn akarja tartani a jelenlegi rezsicsökkentést!
22 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%

Én elsőre is "beláttam", a ballibek nem hajlandóak megtenni.

Egy részük - aki terjeszti a ballib propagandát - ők hivatalból kell hogy letagadják, a másik része - a ballib szavazók - meg nem akarják elhinni, hogy a legújabb Messiásuk ennyire hülye lenne, hogy ilyet bemond a médiába.

Pedig megtette, nem is egyszer.

2022. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Mert ilyen csak a fideszesek hibbant elmebajában létezik.
2022. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2

Mármint milyen? :)

2022. febr. 6. 16:08
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

"Ez bármilyen kontextusból kiragadva ugyanazt jelenti."

Akkor vegyünk egy példát.

Mondjuk MZP ezt mondja: "A fidesz azzal vádol, hogy a rezsicsökkentés jelenlegi formáját nem akarjuk megtartani. Ez felháborító, ilyet soha nem állítottunk."

Majd kivágod belőle azt a részt, hogy "a rezsicsökkentés jelenlegi formáját nem akarjuk megtartani"

Szerinted a két mondat valóban ugyan azt jelenti? Mert ha igen, akkor hatalmas problémák vannak a fejedben és meg kellene látogatni egy orvost

2022. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4

Jó, függő beszéddel ilyesformán meghekkelhető, de itt ilyenről szó nem volt. :)

2022. febr. 6. 16:30
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

"EZT A FORMÁJÁT"


áldom a sok okos fidesz birkát......


Ha más formája lesz, akkor se lesz eltörölve a rezsicsökkentés, birkáim...

2022. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
#5 Akkor miről volt szó? Be tudnád nekem linkelni a teljes videót, amiben ezt mondja?
2022. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#6

A válasz lehetősgekben is "EZT a FORMÁJÁT" szerepel, tehát semmi sem akadályoz, hogy legális szavazatot adj le. De amint látod, sokan MÉG ÍGY IS ellene voksolnak. :D


#7

Nem ismerem a teljes videót, de szó szerint ezt mondja: "A rezsi csökkentésnek azt a formáját, amit Orbán Viktor kitalált, azt nem szeretnénk fönntartani." Kétlem, hogy ez egy olyan mondat lenne, ami úgy indult, hogy "Azt mondja a Fidesz, hogy azt mondtam hogy..."

Persze ha megvan neked a teljes változat, lökjed.

2022. febr. 6. 16:40
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

#8 Nekem nincs meg, ezért nem is hiszem el. Nem veszek be mindenféle összevagdosott, szövegkörnyezetből kiragadott, fizetett hirdetésben reklámozott hülyeségeket. Szeretem a tényeket, és szeretek utánannézni a valóságnak. Semmi értelme nincs annak, hogy alaptalanul terjesszek butaságokat, amik lehet, hogy nem is úgy történtek, ahogyan azt én hallottam.

Ott van pl. az Indiába küldés, ahol MZP a fideszes videókon szintén azt mondja, hogy "veszek egy jegyet, menjen Indiába", mégis ha megnézed a teljes beszédet, akkor úgy kezdi, hogy "Az USA-ban azt mondják az amerikaiaknak, veszek egy jegyet, menjen Indiába" majd úgy folytatja, hogy a magyaroknak is oda kell menniük ahol szakértelem van, ezért a makói lakosok is menjenek fel Szegedre, ha speciális műtétre van szükségük. Erről meg tudom mutatni az eredeti, élő felvételt, amelyen tisztán hallható hogy nem küldi Indiába a magyarokat, helyette a makóiakat küldi Szegedre azok után, hogy elmondta, Makón kell lennie sürgősségi kórháznak, de a speciális műtéteket elég, ha Szegeden végzik. jól is tettem, hogy a fidesz hazugságát nem hittem el. Ezt sem hiszem el, de erről még nem találtam meg az eredetit. Ezért kértem tőled, mert annyira biztos vagy benne hogy ő azt mondta és úgy értette ahogy azt te elképzeled, gondoltam ismered az eredeti videót is. De ezek szerint nem, csak ugyan azt a gyűlölködő propagandát mondod vissza, amit a fidesz is terjeszt.

2022. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9

Az indiai-s, ne fürdjenek annyit témás dolgoknál érezhető, hogy rezeg a léc, de itt most nem ezekről volt szó. Az eredeti, teljes felvétel nem tudom hogy hol van, gondolom valamelyik bejelentkezésében, de nagyon nagyon, nagyjából 0,001%-nyi a valószínűsége, hogy függő beszédről van szó, tehát biztosra vehető, hogy azon az állásponton van (vagy volt valamikor), hogy nem kívánja az Orbán-féle rezsicsökkentést fenntartani.

Ha nem így lenne, már tele lenne a cáfolatvideóval a net.

2022. febr. 6. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!