Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki megfogalmazza az ellenzék...

Aki megfogalmazza az ellenzék hibáit és kritizálja őket, az automatikusan fideszes?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran találkozom olyan esetekkel ezen az oldalon, ahol egyből jön a idétlen krumplizás - ami már annyira undorító, hogy a szekunder szégyenérzet is elfog -, ha valaki rámutat az ellenzék egy hibájára. Sok olyan kérdés van, ami igenis jogos, és egyáltalán nem propaganda-stílusú.

Azokat az ellenzékieket kérdezem, akik ezt csinálják, hogy mégis mi a fenének viselkedtek ilyen primitíven? Miért kell mindenkit fidesztálibozni és föld poráig elhordani, aki ki meri mondani az ellenzék negatívumát?

Ha nem fér bele semmilyen kritika, akkor miben különböztök a Fidesztől? Ha ilyen személyi kultusz épült ki a jelöltetek körül, akkor miben különböztök a Fidesztől? Ha ilyen primitíven és együgyűen reagáltok minden ellenzékkritikus hangra, akkor miben különböztök a Fidesztől? Ha Márki-Zay finanszírozója leül tárgyali Mészárossal, akkor miben különböztök a Fidesztől?


2022. febr. 10. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azokat az ellenzékieket kérdezem, akik ezt csinálják, hogy mégis mi a fenének viselkedtek ilyen primitíven?"

Mert az ellenzéki táborban is rengeteg a primitív ember. Ki hinné.. :D

2022. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy vica versa.


Részben ezért egy vödör moslék a mai magyar politikakultúra.

2022. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Roncstársadalom
2022. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
igen , vagy csak buta legalábbis szerintük
2022. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

attól függ hogy fogalmazod meg a kritikát


a fideszesektől megszokott az primitív stílus, ha így teszel, joggal téveszten össze velük

2022. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Ötöske ma 22:00,be is mutatkozott, mindenki primitív csak az ellenzék nem.
2022. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon gázul viselkednek sokan. Rendszeresen nézem az Öt című műsort, illetve azon kívül is követem Ceglédi, Hont és Konok posztjait a facebook-on, és elképesztő, hogy mennyit szidják őket a teljesen reális és kulturált kritikáért.
2022. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Viccesnek találom, hogy amikor kritizálom az összefogást, kapásból fideszesnek neveznek. Pedig Mi Hazánkos vagyok. De neeem, az összefogás szavazói nem gondolkodnak végletekben, ők aztán neeem....
2022. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért a legjobb nekem. Én egyformán utálom az összes politikai pártot.
2022. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
JA
2022. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!