Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fontos ember vagyok, mert...

Fontos ember vagyok, mert "bejelentem" a szomszédomat, ha olyasmit csinál, amit nekem nem lenne szabad. Ki az, aki ezzel egyetért?

Figyelt kérdés
Pl. ha a mozgássérült parkolóban parkol, amit személy szerint nekem nem lenne szabad. Vizsgálják már felül, természetesen az ő költségére, hogy tényleg mozgássérült-e, vagy csak a parkolási lehetőség miatt ül mindig kerekes székben!

2022. febr. 11. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, fontos ember vagyok, mert bejelentem az esetleges visszaéléseket.
Igen, mert amit nekem nem szabad, azt másnak se engedjék.
Nem, mert másnak lehet olyan problémája, amit én magamnak nem szeretnék.
Nem tudom.
Bejelentem, mert akkor pénzt kapok.
Bejelentem, mert különben megbüntetnek.
A kérdező szerintem kezeltesse magát. (Kérdező részéről nincs harag, nem sértődik meg, ha valaki ezt válsztja)
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt most nem értem. A hozzászólásod végén arra utalsz, hogy megjátsza a mozgássérültet. Szerintem ez most nem valós, mert egy pár éve nagyon kemény felülvizsgálat volt. Még azokat is visszaminősítették aki valóban rokkant.
2022. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-e, én konkrétan arra gondolok, hogy valaki esetleg kifejezetten büszke-e arra, hogy a hatóságok figyélmébe ajánl egy olyan dolgot, amit ők már amúgy is tudnak, mert ő olyan fontos ember. Tudom, kezeltessem magamat, de attól tartok, az emberek többsége ugyanilyen.
2022. febr. 11. 15:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem vagyok ilyen, csak az átlagvélemény érdekel.
2022. febr. 11. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem szavaztam, csupán megkérdeztem, hogy akkor most mi a kérdésed lényege? Én speciel nem foglalkozom mással ha nem tesz olyan amivel engem vagy a családomat támadja.
2022. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nem árt, akkor miért jelentenél fel bárkit is? Ez egy nagyon gusztustalan szokás, másokat feljelentgetni, csak azért, mert játszani akarod az igazságosztót.
2022. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anettbp ***** válasza:
100%
Ki az az elmebeteg, aki az ingyenes parkolás miatt kerekesszékbe ül? Nem életszerű ez a felvetés.
2022. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne valaki fontos ember azért, mert bejelent valamit?
2022. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!