Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha a szomszédom...

Mit tegyek ha a szomszédom megfenyegetett, hogy elrakja a kutyámat lábalól (mert mmegugatja a postást, meg pár "nem a napokban barnult ember"), és végig fogja veregetni a redönyt esténként és a konvektor kivezetését is végig fogja rugdosni/verni (? )

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Vágd pofán. Vagy hívd ki a jardot.
2017. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
megverni már rég megvertem volna csak akkor még én basznák rá.... :/
2017. ápr. 10. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Vidd el a kutyát egy kutyaiskolába, ahol megtanítják neki, hogy fogadjon szót.

Vagy csukd olyan helyre a kutyát, ahonnan nem lát ki az utcára és így nem fog ugatni.


Tényleg nem kell egy kutyának mindenkit megugatni, aki elmegy a ház előtt.


Azért gondolj bele a szomszéd helyzetébe is!

Miért lenne köteles hallgatni a te kutyád ugatását.


Ha azonban kárt tesz neked, vagy zaklat, azt te sem vagy köteles tűrni!

2017. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én értem nem is az hogy hallgatnia kell a kutya ugatást, mert azzal egyet értek hogy nem kell ugatnia egész nap, de

1,nem ugat egész nap, sőt szinte alig ugat mivel legtöbbszőr bent van a házban, és ha ugat is az csak nappal(nem számít hangoskodásnak csak 10 óra után)

2, ő miatta ugat legtöbbet mivel odaáll a kapunk elé és ott cukkolja, és ha elküldöm akkor még neki áll feljebb.

2017. ápr. 10. 15:56
 5/12 A kérdező kommentje:
és voltam kutyaaiskolában és okos is a kutya, az ugatásra azt mondták hogy az természetes dolog, ugyan olyan mint amikor az emberek beszélnek.
2017. ápr. 10. 15:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem ez a tíz óra után dolog hülyeség, nincs olyan, hogy csendrendelet, az embernek nappal is megvan a joga a nyugalomhoz a saját portáján.
2017. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

van olyan hogy csendháboritás.

mindegy de nem kioktatást kértem, hanem hogy mit lehet tenni ez ellen amit jogilag megtehetek. mert ez egy vén öregúr és ezzel élvezkedik hogy basztatja a másikat (elnézést a csúnya szóért)

2017. ápr. 10. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem azért, de el is olvastad a bemásolt cikket?
2017. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"2, ő miatta ugat legtöbbet mivel odaáll a kapunk elé és ott cukkolja," Atyaég! Ugye nem akarod, hogy ezt elhigyjük???
2017. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazából a válaszomat se olvasta el szerintem rendesen.
2017. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!