Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem izléstelen, hogy Orbán...

Nem izléstelen, hogy Orbán Viktor egyetlen részvétteli szót nem szólt a tegnapi évértékelőjében arról, hogy 2021-ben többen haltak meg Magyarországon, mint a második világháború óta bármikor?

Figyelt kérdés

Tavaly 155 ezer ember halt meg Magyarországon!


[link]


Ebből a Kormány saját statisztikája szerint közel 40.000 COVID-áldozat. Mindenkinek van legalább egy ismerőse akit elvitt a Covid.


Erre csak öndicséretet hallottunk a járvány elleni védekezés kapcsán, meg egy kis ellenzék-ostorozást, de semmi részvét, semmi megemlékezés a világháborús pusztulás óta mért legnagyobb halálozást hozó év után.



2022. febr. 13. 02:28
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és szerintem nem ízléstelen
Fideszes vagyok, de ez szerintem is fura azért
Nem vagyok fideszes, de szerintem nem ízléstelen
Nem vagyok Fideszes és igen, ízléstelennek tartom én is
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

mit varsz? tomeggyilkos. baszki, egy jarvany kozepen, emberi eletekkel jatszva is fontosabb volt neki egy kis vakcinamutyi, lelegeztetogepmutyi, mint az elo emberek egeszsege, elete.

erre baszki nemtudok mit mondani, ez eskuszom pszichopata, a cinkosaival egyutt.

aki ezt nem latja, kezenfogva mehet vityaval grazba

2022. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ettől a verébtől ilyet ne várj. Ő egy Isten, akinek csak a jó az, ami számít.
2022. febr. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván a Covid miatt többen haltak meg, ez a covid rendíthetik meg, sokan mondták nincs is covid, ez csak félelemkeltés stb.
2022. febr. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván önfényezésre megy az egész, de szerintem is ízléstelen. Ha már a családokról papol mindig, mert hogy "fogyamagyar", meg kereszténykedik, akkor a minimum lenne a gyászoló családokra is szánni pár mondatot.

A járvány elleni védekezésben nyilván követtek el hibákat, de annyi mindenre kell tekintettel lenni, szerintem igyekeztek legjobb tudásuk szerint megoldani.

2022. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fideszesek ilyen kevesen vannak itt, vagy csak szégyellosek?
2022. febr. 13. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
5: a tobbseguk nem tud irni.
2022. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ékezeteket nem ismered?
2022. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
7: nem er annyit egy fideszes, hogy egy betut hosszabban nyomjak erte a telefonomon. hajra covid, pusztitsd oket
2022. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
7-es.A külföldi billentyűzeten nincsenek ékezetes betűk
2022. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

19:58


Telón posztolóknak szintén nem éri meg válaszolni, a 2000-es évek vége óta rontják különböző fórumok színvonalát

2022. febr. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!