Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti is úgy vagytok...

Fideszesek! Ti is úgy vagytok vele, mint én? A CSOK bevezetésével megrendült a bizalmatok a Fidesz felé, a mostani adóvisszatérítéssel pedig végképpen elásták magukat előttem.

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván az ellenzékieknek nem tetszenek a fidesz lépései, a fideszesek meg nagyrészt támogatják,hát ez van,
2022. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Mi nem.
2022. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Én sem kapok visszatérítést, igaz. mióta a fidesz van, nem is dolgozok.
2022. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy az ellenzéknek. A CSOK mindannyiunkat érintett. Emiatt ugrottak a tízmilliós házak fel harmincra.
2022. febr. 13. 19:12
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Én mindkettőnek örülök úgy, hogy 34 éves forever alone csóka vagyok. Szerintem van értelme a családokat támogatni. Remélem hogy a családok is így élik ezt meg, hogy tényleg jobb is nekik attól amit kapnak. (bár abból ítélve, hogy a termékenységi arányszám nagyobb mértékben emelkedett nálunk, mint máshol az EU-ban, valami haszna csak lehet a támogatásoknak)
2022. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Engem az egykulcsos adó háborít fel. Mi az hogy nem veszik el a fizetésem felét. MZP-re is haragszom mióta nem állt ki a 95 százalékos 42 adókulcsos SZJA mellett. Adózni akarok. Vesszen orbán.
2022. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezhetem miért is?


Egyébként ügyes fogalmazás, nem említed egy szóval se hogy te is fideszes lennél, de a szöveget úgy fogalmazod, hogy sugallja. 😂

2022. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

van meg epelmeju ember, aki fideszes? egy kis zsebpenzzel ellehet felejtetni a 12 ev fxszverest?

mire volt jo a csok? az ingatlan arak pont annyival dragultak. tehat aki igenybevehette, az annyi sajat penzt kell beleraknia, mint csok elott.

emellett aki meg nem akarja teleszulni az orszagot lakas nelkul, az meg eselytelen hogy lakast vegyen.

nyugodjatok meg, ugyanez lesz most mindennel, lehet kaptatok 800at, de nezd meg mennyit fog erni az a penz egy fel ev mulva:)

szerintem eskuszom akinek 80nal tobb iq-ja van, annak ezt nem kene elmagyarazni. szornyen buta ez a nep, ezert ilyen befolyasolhato.

2022. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

ma 19:12

Gondolom annak semmi köze nem volt hozzá, hogy nettó átlagbér több mint kétszeresére emelkedett, meg hogy 20%-kal dolgoznak többen.


De elég csak megnézni azt, hogy mondjuk Szlovákoknál, Cseheknél, Lengyeleknél hány havi fizetés egy lakás és mennyi nálunk. Azt fogod látni, hogy nagyon hasonló ideig kell dolgozzanak ők is, szóval valami miatt náluk is magasak az árak, pedig nincs is CSOK.

2022. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező

A CSOK és babaváró hitel miatt a gyerekemnek van reális esélye a saját lakás vásárlására kezdő munkavállalóként pár éven belül és annyi gyereke lehet, amennyit szeretne, mert a családi adókedvezmény, a gyed miatt nem kell félnie, hogy a gyerekvállalással elszegényednek, mint ahogy 15 évvel ezelőtt még természetes volt egy gyereket vállaló családnál.

Ahogy nagyban segít a döntésemben az is hogy a gyerekemnek most még egy ideig nem kell SZJA-t fizetnie, ezt is teheti félre egy lakásra, hogy már az egyetem alatt tudott dolgozni, mert van bináris képzés a fidesz jóvoltából.

Ahogy igen jó érzés volt ahogy a párommal visszakaptuk a tavalyi adónkat a héten, nekem is jó, hogy 10%-kos fizetésemelésem volt a kormányzati döntésnek köszönhetően.

2022. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!