Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvertétek már a visszakapott...

Elvertétek már a visszakapott szja-t?

Figyelt kérdés

A legtöbb ismerősöm már most eldorbézolta: okostelefon, tv, felni, lerúgott 15 éves autó, ilyenek. Jól megpörgetik a gazdaságot. Véletlenül sem felújítás, esetleg utazás. Nem, a jó magyarnak égeti a kezét a pénz, gyorsan meg kell válni tőle.


Mielőtt valami Sherlock megállapítaná, lelövöm a poént: én nem kaptam egy forintot sem, pedig végigdolgoztam a tavalyi évet, a covid is rendesen megnehezítette az életem, de gyerek nélkül (tervben van) én nem számítok embernek ebben az országban. Értelmes dolgokra költöttem volna.



2022. febr. 16. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Persze, elk*urváztam.
2022. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 B.112-es ügynök ***** válasza:
65%
Mindet farhátra és csirkeszárnyvégre költöttem.
2022. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Mi nem vertük el, 1.6 millát kaptunk ketten a párommal. Egy milla ment a lakástörlesztőbe, 600 pedig takarékszámlára a többi közé. Mit zavar téged, hogy ki mire veri el, van bármi közöd hozzá, hogy valaki felújít-e belőle, vagy thai krvákra esetleg piára költi? Neki az okoz örömet, az a fontos, javaslom ne foglalkozz mások pénzével, boldogabb életed lesz 😄
2022. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Csak majd jovore senki ne felejtse el beirni az eves elszamolasba, hogy most ennyi ajandekpenzhez jutott - hiszen jovedelem :) Tehat aki jovore nem adozza le, majd jol megbuntetik - es maris visszakerul a penz a kasszaba :DDD
2022. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Csinálj gyereket. Ha tudnád mi költség a gyermeknevelés nem ezen rugóznál. Amúgy hozzá sem nyúltam, megtakarítás egyelőre.
2022. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
4: rosszak az információid haver.
2022. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
4, te nagyokos, az adovisszatérítés sosem volt jövedelem, így nem adóköteles. Istenem, az ilyen agybénultak honnan másznak elő?🤣
2022. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Autó törlesztésre ment, már nincs belőle.
2022. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tartalékolunk...
2022. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Csinálj gyereket, ha tudnád mi költség.."


Két éve szeretnénk, de sajnos nem mindenkinek megy karikacsapásra. Mivel államilag nem, vagy nagyon kevés helyen támogatott a vizsgálat (+ több hónapos várakozási idők), így kénytelen vagyok magánba járni. Utazás, vizsgálatok, kontroll.. eddig bő 1 millió felett, és még nincs gyerek. Szeretnél még a költségekről beszélgetni?

2022. febr. 16. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!