Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megvoltak a valasztasok...

Ha megvoltak a valasztasok utana ugye mar visszaallunk online tanitasra?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 04:31
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Miért állnánk vissza?


Így is hatalmas károkat okozott az a másfél év online.

Legyen szó általános/középiskoláról, vagy egyetemről!


Én speciel kiválóan megvagyok a jelenléti oktatással.

2022. febr. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hm, ha az ellenzék nyer, az oktatás korszerűsítése tervben van. Azt nem tudom, mennyire lesz otthoni lehetőség rá, de pótolni mindenképpen egyszerűbb lesz otthon, és a magántanulóknak is kedvező lesz. Bejárni pedig nem lesz kín, mert nem a kedvtelen tanár fogja nettó 140k forintért leadni a jól bemagolt Toldit. :)
2022. febr. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem állunk semmire. Kitör a háború és mész a frontra.
2022. febr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Bár az én időmben lett volna online oktatás. Az iskolával semmi bajom nem volt, de az osztálytársaimra még ma is gyűlöletlettel gondolok. Szerencsés a covid generáció.
2022. febr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

remèlem nem. A diàk ígyegtapasztalhatja a "8-12"óràs "munka" fogalmàt. ès az otthoni "kötelezettsèg" fogalmàt. Nekünk nincs anyi szabadsàg mint nekik. Az oktatàst fejleszteni kell, de nem az online felè. Korszerű eszközök, tanàr felkèszültsège. Sok diàknak az anyja, apja megírta a hàzit... de ezzel nem tanult, amit kèsőbb meg fog sínleni agyerek. Ha nem lesz kovid, nem szabad folytatni az online oktatàst, illetve ilyen az orvos telefonon keresztül gyógyítàst, a mindenhova időpont, a sehova nem mehetsz be hozzààllàst...

4#Attól, hogy szociàlisan nem tudtàl egy "tàrsadalomba" vagy "közössègbe" beilleszkedni nem biztos hogy ők a hibàsok. ebben az esetben iskolàt KELLet volna vàltanod. ( Ez utóbbi nem szentíràs, nem ismerem a törtènetedet, ha valami olyan dolog van a hàttèrben, elnèzèsedet kèrem)

2022. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"vissza"?

Nemigen hallok online oktatásról jóideje.


Amúgy sem értem, mi köze ennek a választáshoz

2022. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Én online egyetemet akarok, újra.
2022. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn meg online vendèglàtàst. Bejelenkezik a vendèk streemen, ès elmondom neki, hogy kell megfőzni a bablevest....
2022. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz online
2022. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1-es


nagy kár, hogy erre nem fog sor kerülni ugyanis NATO-tagok vagyunk..

2022. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!