Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mièrt van az, hogy 4 év alatt...

Mièrt van az, hogy 4 év alatt ennyit változtam?

Figyelt kérdés
2018 előtt hallani sem akartam a Fideszről és Orbánról. Nagyon nem szerettem őket. A 18-as választás eredményét, szinte tragédiaként èltem meg. Azután próbáltam megszeretni őket, mert úgy éreztem, hogy nincs esély a változásra, 18-ig nagyon bíztam benne, de jött a hidegzuhany. És utàna úgy gondoltam, hogy mivel nincs esély a változásra, a széllel szemben pedig veszélyes dolog pisilni, ezèrt próbáltam őket megkedvelni. Néztem az M1-et, meg a Hír tv-t, és ez a dolog annyira jól sikerült, hogy most már szinte Fideszes lettem. Az okát viszont nem értem.

2022. febr. 17. 11:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ohh az irónia, a gyakori kérdések mostoha gyereke.
2022. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
Sok embernek benő a feje lágya, ahogy idősödik és bölcsebb lesz. A pártpreferenciák is változnak idővel, ez se meglepő.
2022. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
#12 Igen, sok embernek benő. De a kérdező a kevés kivételbe tartozik.
2022. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Elkezdett elmenni az eszed.
2022. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: Hát, kisgyerek, még ha így is van - nyilvánosan nem kéne lejáratnod magad!!!

Gondold újra az életedet, mert tévútra tévedtél!

2022. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, ne hallgass ezekre. Jó úton haladsz. Kifejlődött benned minimálisan a lelkiismeret, nemzeti érzés, tisztesség, stb. Ez az, ami nincs meg a baloldalban. Erkölcsileg elképesztően alacsony szinten vannak, nincs bennük hazafiasság, igazságérzet, stb. Futóbolondot indítanak a választáson, betiltják a keresztállítást, teljesen alkalmatlan jelöltekre szavaznak, felveszik őket, ahogy prostihoz mennek, és mintha mi sem történt volna, nem mondanak le. Ahogy idősödik az ember, gyakran jobboldalibb lesz, fiatalon sokszor kommunista, liberális még. Ami veled történt, az ritka ugyan, de pozitív. Hiszen jobboldali kormányzás van 12 éve, ilyenkor nem szoktak "megtérni", mert látják, hogy milyenek. Baloldali kormányzás idején viszont rengeteg ilyen lenne, katasztrofálisak lennének... Nem kellene hozzá 1 év sem.
2022. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező: akarsz-e egy olyan bandához tartozni, aki 30 éven keresztül falazott Orbán szobatársának - Szájer Józsinak - az álságosságáról?!

Akarsz-e olyan züllött lenni, mint Kaleta, vagy Borkai?

Akarsz-e a fél világ szemében egy visszamaradott, feudális bohóc bértapsolója lenni? - Mert attól már nincs lejjebb!!!

2022. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!