Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kórházi betegellátás és az...

Árokpart kérdése:

A kórházi betegellátás és az oktatás rossz helyzete miatt vajon bukhat a Fidesz?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
bukhat? ne nevettess már, ebben az országban azt csinálsz a választópolgárokkal, amit nem szégyellsz, feltéve, hogy a csirkefarhát árát fixen tartod
2022. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

85% hogy meghalsz ha lelegezteto gepre kerulsz. A tobblethalalozas nalunk a legmagasabb. Orban az evertekelojeben: "Jol kezeltuk a valsagot!"


Oktatast nem kell reszletezni, de a Fudan epitese jo uzenet a fiataloknak: ha nincsen penzed akkor a fene sem erdekel teged.


Szerintem a Fudannal fog bukni az Orban, mert a fiatalok ugyan nem szavazohajlandosagukrol hiresek, de volt mar ra pelda pl. Szlovakiaban a '90-es evekben, amikor a fiatalok nagyon nagy szamban vettek reszt a szavazason es igy tudtak megbuktatni az akkoriban regnalo diktatorukat

2022. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"a '90-es evekben, amikor a fiatalok nagyon nagy szamban vettek reszt a szavazason es igy tudtak megbuktatni az akkoriban regnalo diktatorukat"

ott a gond, hogy akkoriban sokkal nagyobb volt a fiatalok aránya a szavazásra jogosultak körében

2022. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

Magyarországon nincs szükség se betegellátásra sem oktatásra.

Építőipari és vendéglátós ország vagyunk. Aki beteg és idős az haljon, oktatásra meg érdemben nincs szükség, majd meló közben belejössz.

2022. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért önmagában nem fognak bukni. Ezek a problémák már régóta fennállnak. És a fiatalok miatt sem, mert hiába lesz több fiatal a választáson, az idősek sokkal többen vannak és ők mind szavaznak. Elöregedő társadalom.
2022. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Itt, ha a Veszett Pulikutya kölykének a testvérének a lánya sztriptíztáncos lenne, az sem zavarná ezt a népet.
2022. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Miért, mikor volt jobb az oktatás meg a betegellátás? Én tavaly elég sokszor igénybe vettem az állami egészségügyet, semmi panaszom nem volt, nagyon elégedett voltam.
2022. febr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
#7 de jó neked. én miért nem hallok egyetlen elégedett emberről sem?
2022. febr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
egyébként az oktatás és egészségügy egy folyamatos lejtőn mennek lefelé. ez minden eddigi kormány alatt így volt. az Orbán-kormányoknak lett volna a legtöbb hatalma fordítani a tendencián.
2022. febr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

8#

Nekem is jó tapasztalataim vannak az állami egészségüggyel.

2022. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!