Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kórházi betegellátás és az...

Árokpart kérdése:

A kórházi betegellátás és az oktatás rossz helyzete miatt vajon bukhat a Fidesz?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

#7 Nekem képtelenek voltak egy tíz perces rutinvizsgálatra értelmes időpontot adni, pedig 3 havonta el kell végeznem, és ezt ők is tudják. Helyette magánba kellett mennem, és tízezer forintot + utazási költséget kellett otthagynom.

Egyik rokonom krónikusan köhögött, asztmás, 2 hónapra kapott tüdőgondozóba időpontot.


Szerintem is minden tökéletes.

2022. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
7-es Pont az szeretnénk, hogy jobb legyen hasonló mint akár Csehországban és a nyugat-európai országokban. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire nem igényli ezt senki hihetetlen és borzasztó!
2022. febr. 20. 10:43
 13/16 anonim ***** válasza:

11#

Nyilván vannak különbségek,

nálunk jól működik. 2 hete nekem másnapra adtak volna, csak délelőtt, akkor megadtam egy fél órás keretet, hogy mikor volna jó, 1 héten belül kaptam arra. A megadott időben be is hívtak. Ugyanez volt páromnál is egy másik rendelésre.

2022. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy egyszeru vervetelre kellett 2,5 orat varnom. Miutan megvolt, nekem kellett atvinnem a fiolat, es nekem megkeresnem egy masik epuletben a pontos ablakot hogy hol lehet leadni. Azt mondtak nincsen ra ember hogy a mintat atvigyek a laborba
2022. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Én évek óta nem jártam állami szakrendelésen a háziorvoson kívül. Bejutni is lehetetlen már kb. ezekbe. :/ Pedig elég komoly összegeket fizetek tb-re minden hónapban, és cserébe meg nem jut semmi. Az oktatás meg arra megy ki, hogy minél több kritikus gondolkodásra képtelen ember legyen, akik könnyen befolyásolhatóak.


Ez a két terület amúgy tipikusan az, amit mindenki lát és érzékel, de keveseket érdekel. Van most olyan gyerekes ismerősöm, aki a nagy pénzosztás miatt tuti fideszre szavaz, csak mert ők kaptak valamit alamizsnát. Az, hogy a gyerek hol, hogyan és kitől fog majd tanulni, eszükbe se jut, pedig diplomás, jó munkával rendelkező családról van szó. Biztos vagyok benne, hogy nem ez az egyetlen család ahol egy kis apróval megvették őket, és közben észre sem veszik, hogy maguk alatt vágják a fát. :(

2022. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amilyen az ország, olyan a vezetés. Az ország nagyrésze tanulatlan, megalkuvó proli, nekik meg imponáló egy ilyen kormány.
2022. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!