Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Márki...

Mit szóltok hozzá, hogy Márki Zay Péter már annyira idegroncs lett, hogy piaci árúsokkal kiabál? Ellenzékiként mondom, hogy nem kéne ezt az önjelölt messiást leváltani?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 22. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagy te ellenzéki, mint a Gárgyán, aki elfelejti, hogy épp ellenzékis és CÖF-ös vonulásra küldi a reklámot. Ismerünk már titeket, volt ideje mindenkinek megismerni a ti hitelességeiteket. Önmagában az, hogy így támadjátok, próbáljátok lejáratni MZP-t bizonyítja, hogy mennyire fél tőle és a néphargtól a főnökeid "gazdája". Ismered a régi mondást: egyszer ennek is vége lesz. O. uralma sem tart örökké, reméljük idén visszatér a normalitás.
2022. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ma ábrándultam ki Márki-Zay Péterből. A saját szememmel láttam, hogy miután írásban felajánlotta az Alföldet Romániának, a Dunántúlt meg a szlávoknak, szamurájkarddal levágta egy útjába kerülő kisgyerekek fejét, és kiszívta a véres agyvelőt, és utána még böfögött is egyet. Ej, be kár, ej, be kár! Pedig már majdnem rá szavaztam…
2022. márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12-es: :DD
2022. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ezen most aztán biztosan felháborodnék, csak hát már immunis lettem a fideszcsicskák hisztijére. ¯\_(ツ)_/¯
2022. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!