Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudják sokan megérte...

Miért nem tudják sokan megérteni/elfogadni, hogy nem minden oltatlan oltásellenes?

Figyelt kérdés

A járványkezelésről nagyjából egy véleményen vagyok Schiffer Andrással, azaz indokolatlannak és rettenetesen túlzónak tartom a járványügyi intézkedéseket, ráadásul az állam és az ún. "szakemberek" egyáltalán nem bizonyították be ezeknek az ésszerűségét, sem pedig az arányosságát.

Tehát jogi szempontból elfogadhatlannak tartom az oltatlanok korlátozását, másnéven az oltottsági diszkriminációt, így a védettségi igazolványokat és a kötelező oltásokat is ellenzem, valamint a lezárásokat is.


Viszont egyetlen összeesküvés elméletben sem hiszek, és nem is hittem soha, már csak azért se, mert felsőfokú végzettségem van. Gődényt is egy svindlernek tartom, aki csak le akar nyúlni újabb 150 millát a kamupártjával. De iszonyodok a szélsőjobbtól is, így a Mi Gatyánk-ot sem támogatom, mert a gyomrom forog a homofóbiájuktól, noha azzal nagyrészt egyetértek amiket a kötelező oltásról mondtak.


Illetve nem hiszek Lenkeinek, Tamasinak stb stb..egyik kuruzslónak sem.


Mégis azt látom, hogy Magyarországon az oltáspártiak azt hiszik, hogy minden oltatlan valami konteós futóbolond aki attól retteg, hogy billgéc nanobotokkal fogja beoltani. Miért ennyire beszűkültek az emberek?



2022. febr. 22. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A klímaváltozásra való hívatkozás lesz a soron következő jogfosztás, kényszer. Fenntartható fejlődés címén fognak kényszeríteni szöcske evésre, műhús evésre és a magántulajdon felszámolására.
2022. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Aki olyat állít, hogy az oltatlan emberek oltásellenes konteós barmok, az sajnos értelmi fogyatékos, nem fogja fel sajnos ami körülötte zajlik.
2022. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

Egy világjárvány olyan helyzet, amikor nem az egyéni szabadságjogok élveznek előnyt a közösség biztonsága érdekében. Ezért járványügyi megszorító intézkedésekre igenis szükség van.


Éppenséggel az intézkedések túl enyhék voltak, nem pedig szigorúak. Amivel gond volt, az a veszélyhelyzettel való jogi visszaélés, a rendeleti kormányzás túltolása (ez valóban jogi szempont, Schiffer legfejlebb ehhez szólhat hozzá), és az ehhez képesti elenyésző mértékű gazdasági segítségnyújtás. A vendéglátóipar és a szórakoztatóipar magára hagyása, az egészségügyi intézmények borzasztó állapota, a fölöslegesen vásárolt 20 ezernyi lélegeztetőgép, a tájékoztatás elégtelensége és annak politikai célból való szándékos korlátozása, most meg a benzinkutasokkal szúrnak ki.


Az oltatlanok közül biztosan sokan kivárnak, és látni akarják az oltások hosszútávú mellékhatásait. Ők azok is, akik gond nélkül beadatják a gyerekeiknek a kanyaró elleni oltást, amely pl. az én gyerekkoromban a 80-as években még nem létezett, de ódzkodnak egy olyan modern technológiával kifejlesztett vakcinától, amellyel már a 2000-es évek elejétől fogva kísérleteznek, és nem most fejlesztették ki a semmiből két hónap alatt.


Az oltatlanok valószínűleg a tájékozatlanságuk, túlzott óvatosságuk, vagy épp rosszhiszeműségük miatt azok, amik. És általában egyáltalán nem konzisztensek önmagukkal. Hiszen minden további nélkül megesznek minden olyan élelmiszert, ami tele van adalékanyagokkal, amelyek hosszútávú hatásaira nem is kíváncsiak. Csak amögött nincs napi politika, ezért nem ennyire megosztó a kérdés.

2022. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem tetszik, én többdiplomás ember vagyok, pont nem érdekelnek a chipes konteók, és mégis oltatlan vagyok és az is maradok. És nagyon sok hozzám hasonló ember van, csak ezt fáj elismerni, könnyebb hazugságokkal befeketíteni azokat, akik nem kérnek a kétes hatású szerből.
2022. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

#14


A diplomával nem osztanak automatikusan intelligenciát és észt is, ezt rengeteg ostobaságot beszélő politikuson is láthatjuk. Neked is jogod van hü.lyének lenni, és annak is maradni, ebből ne engedj! Sőt, ezt jogod van a gyerekeidre is átörökíteni. Te diplomás vagy, tehát nyilván vagy olyan jólinformált és tájékozott, mint egy orvos, virológus vagy biológus. A statisztikákat is nyilván meghamisítják, ne dőlj be nekik, mert te jobban tudod!


Amúgy az, hogy te kinek és minek hiszel, tökéletesen jellemez téged, a gondolkodásodat és az intelligenciádat. Azt, amit most tudsz a világról és annak működéséről. Ugyanis ez jelenti azt a szűrőt, aminek segítségével tájékozódsz a rengeteg inger között, mai ér téged. Ezek szerint a te tudásod és természettudományos műveltséged erre elég.


Az információ az oltások mechanizmusáról és hatékonyságáról ugyanúgy hozzáférhető, mint az agyatlanok által gyártott sok konteó és álhír. Te mégis az utóbbit választod.


Mert ez vagy te.


Ezzel persze nincs gond, csak akkor fogadd el és vállald föl.

2022. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#11


Az ilyen fajta kényszereket én sem támogatom, de az itt előadott hápogásodon túl szívesen meghallgatom a javaslatodat is arra, hogy a klímaváltozás észrevehető hányadáért felelős állattenyésztést hogyan reformálnád meg annak érdekében, hogy az kevésbé legyen környezetszennyező.


Mert tiltakozni könnyű, gondolkodni már nehezebb.

2022. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15: gondoltam, hogy az ilyen egyszerűeknek, mint te, nem fér bele az agyába, hogy intelligens emberek mást mernek gondolni, mint amit a tekintély sulykol. Mi marad neked? A szánalmas fröcsögés xD
2022. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!