Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pesti oldal proli kerületeib...

A pesti oldal proli kerületeiben azért olyan erős az összefogás(azon belül a DK/MSZP),mert ott csak az Rtl/Atv foghatò és a neten is csak a 444. Hu meg a telex jön be?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2022. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hehe, ez szép fricska., grat.
2022. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tobas ***** válasza:
100%
Nem, de én Gyurcsánytól kaptam már krumplit.
2022. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg ennyi időtök van?
2022. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem, mivel a köztv mindenhol fogható, de nézhetetlen, mondjuk az rtl is kritikán aluli, az atv szerintem vállalható, egyébként Németh Sándor NER oligarcha tv-je, de ettől függetlenül talán a legobjektívebb, legkülönbözőbb véleményeket szólaltatják meg rajta.

444,telex ilyeneket belvárosi újbalos woke pc hópihe emberkék olvasnak, akik bőszen szidják a fogyasztói társadalmat és dobálják a like-ot az ilyne cikkekre, miközben havi szinten váltogatják az iphone-jaikat.

2022. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én csak 1 kerületről tudok írni a 4. ről.

itt amíg fidesz volt, a full alkesz polgármestert aki minden egyes nap bebas zott a vendéglőjében-fészek-leintette hazafelé a rendőr, szondát fújatott vele és miután az pozitív lett még a kerületi rendőrfőnököt is kirúgatta, miután azt mondta az igazoltató rendőrnek mikor hívta, hogy mi legyen, majd hogy őt nem érdekli kicsoda, de nem vezethet tovább.

Aztán kitalálta a pali, hogy beépítteti a farkaserdőt, ami ellen kerületi népfelkelés lett kb.

majd nyílt parancsot kapott ha jól emlékszem 17ben, hogy újpestből ukrán szálló kerületet kell faragjon,, mert orbi hozza őket megszámlálhatatlanul és el kell szállásolni őket.

az árpád kórház épületére meg is kapta volna az ukrán szállóvá átalakítási pénzt, amiből szintén kerületi felzúdulás, tüntetések lettek.

aztán koppant mert újpest nem kért belőle tovább.

szóval ilyen dolgok miatt nem kér 1 bpi kerület a fideszből.

hogy egy romlott erkölcstelen sza r ember, mint ez a wintermantel, egy önálló gondolatok nélküli züllött fidesz végrehajtó befolyásolja a kerületben élők életét.

2022. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Az összefogás pártiaknál inkább csak van net és nem okádorigó-prosti srácokat olvasnak csak.
2022. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
nem, ez már 100 éve is így volt, nem véletlen mondta Horthy h bűnös város
2022. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kerületekre gondolsz? Én a XIII-ban lakom, és egyáltalán nem proli környék, rengeteget fejlődött az utóbbi években.
2022. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
DK-ra, MSZP-re csak a lumpen prolik szavaznak+a tudjuk kik(nem írom le, mert nem szeretnèk kitiltást). Elég ha körúlírom:hegyes, kampós az orruk, jó nagy általában, és pajeszuk van. Ez a két réteg a fő szavazó körük+a nagyon fiatal, tapasztalatlan 18-20 éves ifjú titánok, akiket sikerült behülyíteniük.
2022. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!