Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy háború van, már...

Most, hogy háború van, már nem is számít a tanárhiszti (sztrájk) és az LMBTQ-propaganda?

Figyelt kérdés
Eddig ezekkel volt tele minden, most hirtelen már nem olyan fontos nekik?

2022. febr. 25. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek figyelme nem korlátlan. Döntenie kell a hírportáloknak, hogy mire fókuszáljanak. És igen, jelenleg nagyon komoly események történnek Ukrajnában, így nyilván arra koncentrálnak. A Fidesz média még biztosan tolja az LMBTQ-t, ha szerinted az fontosabb akkor azokat az oldalakat olvasgasd.
2022. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Hát mit gondolsz, mégis miért támadtatta meg Putyinnal Ukrajnát Orbán???
2022. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
3# Mekkora hatalma van Orbánnak Putyin felett:)
2022. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
#4: Mindenhol azt hallani, hogy mindenért ő a felelős. Akkor nyilván semmiség egy ilyet összehoznia.
2022. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, olvastam én is. Az ő háta sem bír el mindent:)
2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha világháború lesz, akkor mind éhendöglünk, tök mindegy kinek mennyi a fizetése. Olyan lesz, mint Ryan közlegénye megmentése filmben a százados, aki tanár volt. Majd a tanárok lesznek a legjobb gyilkológépek.
2022. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Ezen elgondolkodtam.


Ilyen transzi, meg egyéb "unikum"(Lmbtq++) századokat kéne felállítani.


Menekülne mindenki.

2022. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ebből is látszik, hogy szavazatszerzésre kellettek csak az LMBTQ-k, ezt rajtuk kívül mindneki más tudja. Erre jók a hasznos hülyék.
2022. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
A "tanárhiszti" nem hiszti, hanem jogos követelés. Az lmbtqmittoménmit eddig is letojtam, ezután is le fogom.
2022. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
#8 A Fidesz kezdte el az LMBTQ tematizálását. A hasznos hülyék itt a fideszesek, akik a nemváltó műtétektől rettegnek. Ja, és persze Putyin a jó fiú, majd ne felejtsetek el kezet csókolni neki.
2022. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!