Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy háború van, már...

Most, hogy háború van, már nem is számít a tanárhiszti (sztrájk) és az LMBTQ-propaganda?

Figyelt kérdés
Eddig ezekkel volt tele minden, most hirtelen már nem olyan fontos nekik?

2022. febr. 25. 16:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%

#10.


Nem akarok meg nem akartam íni, de ez a "Fidesz kezdte", nagyon nagy hülyeség. Pl mint a "tanárhiszti" kijelentés.


A melegekkel senkinek nincs baja. Meg nekem meggyőződésem, hogy a melegek elfogadottsága ugye nagyobb, ezért rajtuk keresztül, elsősorban őket felhasználva jön az lmbtq PROPAGANDA.


Elfogadásról szónokolnak, aztán papnak meg egyébnek öltöznek be a felvonulásukon. Ez normális? Mert szerintem nem.


És akkor még nem beszéltünk arról, hogy milyen egyéb szépségek vannak a "bulikamionon" vagy min. Nagymagyarországos molinon "nemzeti érzelmű f*t szopók". Aha. Hogy lenne ez, meg sok egyéb csak(!) itthon, szándékos provokálás, gyűlölezkeltés?


Ha meg Európát nézzük, akkor meg kemény vallás gyalázások is vannak stb..


Az érem másik oldala meg az, hogy végeredményben a "normális" másokon csattan a hülyeség.


Ágyő.

2022. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!