Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a melegeket zavarja, hogy...

Ha a melegeket zavarja, hogy összemossák őket kellemetlen dolgokkal, akkor miért nem állnak ki ezek ellen?

Figyelt kérdés
Például itt ez a gyerekek nemváltoztatásanak a kérdése, amire elmondják, hogy nem akar itthon ilyesmit senki. De amikor belekérdeznek hogy amúgy tamogatná-e a hogy hormonblokkolókat kapjanak meg tetszőlegesen meghatározzák kiskoruktól a gyerekek a nemüket akkor hirtelen kiderül, hogy mindegyik egyetért.
2022. febr. 26. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
kit érdekel ez most
2022. febr. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Különböző dolgokat mosol össze. A kormánypropaganda azt próbálja elhitetni az emberekkel, hogy az LMBTQ-"lobbi" óvodás gyerekeket akar rábeszélni arra, hogy megváltoztassák a nemüket, holott ez távol áll a valóságtól. Amit szeretnének elérni, az az, hogy ne erőltessünk rájuk semmilyen szerepet, hagyjuk őket érvényesülni. Ennek semmilyen kockázata nincs, annak viszont annál inkább, ha rájuk erőltetjük, hogy a fiúk csak kisautókkal és katonákkal játszhatnak és nem szabad sírniuk, mert az a gyengeség jele, a lányok meg csak babázhatnak és mindenképpen rózsaszín szoknyácskát kell hordaniuk, bármennyire is tiltakoznak. Ha egy kisfiú azt mondja, hogy ő lány, vagy ha egy kislány azt, hogy ő fiú, akkor kedvesen beszélgessünk el vele erről és ne úgy zárjuk le, hogy te márpedig fiú/lány vagy, mert ez vagy az van a lábad között és kész. A gyerekek szeretnek kísérletezni és ezzel nincs is semmi baj.

A hormonblokkolók (pontosabban, amiről itt szó van, azok a pubertásblokkolók) kérdése később kerül a képbe. Ha egy serdülőkorú gyerek úgy érzi, hogy a teste rossz irányba fejlődik, évek óta rossz érzések vannak benne emiatt és szorong, akkor el lehet ezen gondolkozni. Fontos, hogy szakemberekkel, pszichológusokkal és pszichiáterekkel is beszéljen. A pubertásblokkolók nem okoznak semmiféle maradandó károsodást. Ha betölti a 18-at, felnőtt emberként dönthet, hogy elkezdi-e a hormonterápiát vagy sem. Ha hormonterápia nélkül hagyja abba a pubertásblokkolók szedését, akkor ugyanúgy lezajlik a biológiai nemnek megfelelő pubertás, csak pár évvel később. Az előnye, hogy nem alakulnak ki olyan másodlagos nemi jegyek, amik később már sem hormonterápiával, sem műtéttel nem visszafordíthatók, vagy csak nagy nehézségek árán, mint például a csontozat változása (széles/keskeny csípő, arccsont), transz lányoknál a hang mélyülése, transz fiúknál a mellnövekedés.

2022. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Amit szeretnének elérni, az az, hogy ne erőltessünk rájuk semmilyen szerepet, hagyjuk őket érvényesülni."


Ebből látszik, hogy te is közéjük tatozol. Meg az összes többiből is, amivel mosdatod a szennyest, miközben 100%-ig ezt a szemét woke propagandát böfögöd vissza.

Hadd teljesedjen ki a gyerek? Miben? Hogy összezavarjuk a fejét, azt se tudja fiú vagy lány? Adni neki hormonblokkolókat, ami teljesen megzavarja a lelki-testi fejlődését? Beteg vagy... Én bevitetném azt, aki így gondolkodik esküszöm.

2022. febr. 26. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, hogy hagyni kell, hogy kísérletezzen. Ebben mi az összezavarás? Szerinted ha hagyom, hogy hadd csináljon azt, amit akar, azzal összezavarom, de ha ráerőltetek dolgokat és szorongani fog, mert senkinek nem beszélhet róla, akkor azzal a fejlődését segítem elő? Olvasd már el még egyszer, de ezúttal alaposan, amit a pubertásblokkolókról írtam. Itt 16-17 éves fiatal felnőttekről van szó, akiknek már kialakult identitásuk van és több éve érzik azt, hogy valami nincs rendben velük, nem pedig óvodás vagy kisiskolás gyerekekről. Továbbra is összemosod a kettőt.

Furcsa, hogy te beszélsz woke propagandáról meg arról, hogy bevitetnél engem és a hozzám hasonlóan gondolkodókat, de fogadni mernék, hogy ha elhallgattatnának az uszító propaganda szöveged miatt, te lennél az első, aki cancel culture-t kiáltana.

2022. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Szerinted ha hagyom, hogy hadd csináljon azt, amit akar, azzal összezavarom, de ha ráerőltetek dolgokat és szorongani fog"


Ezt hívják nevelés hiányának...

Kísérletezzen? Mivel? Hogy fiú-e vagy lány?? Észnél vagy?!...

Pubertásblokkolóknál nem 16-17 évesekről van szó, hanem Skóciában pl. 4 éves gyerekekről... de igen, keress rá, bár tudod te ezt nagyon jól. Az, hogy pont te is is ilyen wok-eos degenerált vagy látszik abból is, hogy mi ellenvélemény az rögtön neked "uszító propaganda".

Hú, te... annyira látszik, hogy fogalmad nincsen a gyereknevelésről meg úgy bármiről, ami normális, de azért nevelni akarsz!!

2022. febr. 26. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben te nevelésnek nevezed azt, ha ráerőltetsz olyan dolgokat, amiket a háta közepére kíván, akkor valóban a nevelés hiányáról van szó. De az én szótáramban a nevelés mást jelent.

Igen, pontosan azzal kísérletezzen, hogy fiú-e vagy lány. Kinek árt ezzel? Nekem nem. Neked?

Rákerestem az általad említett skóciai esetre. Egyetlen olyan cikket sem találtam, ami a pubertásblokkolókról szólna (ennyi idősen nem is lenne értelmük), csupán olyanokat, amelyekben arról van szó, hogy a gyerekeket a választott nevükön szólítják és ők maguk dönthetik el, hogy a fiú- vagy a lányvécét használják. Ez nagyjából egybecseng azzal, amit én is írtam.

Nem akarok nevelni, hol írtam én ilyet? Csupán leírtam a véleményem a témáról. Te kiírtál egy kérdést, én pedig reagáltam, ennyi történt.

Te engem betegnek neveztél és bezáratnál. Én higgadtan próbáltam vitatkozni, nem tettem rád semmilyen sértő megjegyzést. Szerinted mégis én vagyok a woke-os degenerált, te pedig nem vagy uszító, csupán egy ellenvéleményt fogalmaztál meg. Furcsa... nekem úgy tűnik, kettős mércével méred a dolgokat. Én a továbbiakban konstruktív vitát szeretnék folytatni és ebbe nem fér bele ez a habzó szájú mocskolódás, amit te csinálsz.

2022. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6: igen, nekem árt, meg saját magának, ha azzal kísérletezik, hogy fiú-e vagy lány... Legalább hű lenyomatát adod annak, hogy miért nem szabad titeket SOHA gyerekek közelébe engedni. Se érzékenyítés, se örökbefogadás címén...

Én befejeztem veled a kommunikációt, mert tényleg kórházi patológiás eset vagy.

2022. febr. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!