Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Putyint őrülnek nevezik,...

Ha Putyint őrülnek nevezik, akkor miért választottuk meg Orbán őrültet az ország élére?

Figyelt kérdés
Mert ugye "embert barátjáról", tartja a közmondás. Hogy lehetett ilyen marha ez a magyar nép, hogy 12 évig uralkodott egy ilyen ember, mint Putyin?
2022. febr. 26. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én pl. sosem választottam meg Orbánt,ahogy még rajtam kívül 2-3 millió ember sem. Az,hogy miért tudott mégis nyerni a választási törvények kénye-kedve szerint alakításában keresendő ennélfogva.
2022. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Egyik sem őrült, csak a nyugatnak érdeke hogy Putyinról negatív képet fessen, ilyen ez a hadviselés, nem csak fizikailag de mentálisan is tolják.


Idehaza meg az ellenzéknek érdeke Orbánról negatív képet festeni, ha jót cselekszik ha rosszat, mindenképp negatív képet mutatnak róla.

2022. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Népünk évszázadok óta mazochizmusban szenved. Ennyi.
2022. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
1)Nincs olyan választási rendszer, amiben az elmùlt 12 evben ne a Fidesz-Kdno nyert volna
2022. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!