Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk a Fidesz fiókpártja?...

Mi Hazánk a Fidesz fiókpártja? Miért nő egy neonáci párt támogatottsága?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdeztem, mert rájuk szavaznék, divatnácikra értelmes ember nem szavaz.

Honnan van a 7%-os pártnak pénze YouTube hirdetésekre valamint Facebook hirdetésekre?

Miért az ellenzéki összefogást támadják? Miért ugyanazzal amivel a Fidesz (katona küldés)?

Mi Hazánk lehet nem lopna, de jogállamiság határáig elmennének, hogy betilthassák olyan alapvető emberi szabadságjogokat, mint a homoszexualitás, a nem kötelező sorkatonai szolgálat, bevezetnék a halálbüntetést, kilépnénk az EUból, NATOból. Szép kis jövőkép nem igaz?

Ráadásul annyi tudatlanok, műveletlenek, hogy fáj végighallgatni Duró Dorikát vagy Novák Előd esetleg Toroczkai keménykedését.

Nagyon nagy aggodalommal tölt el, hogy egy neonáci pszichopatatábor támogatása egyre csak növekszik.


Ja és még valami:

"Ahol könyveket égetnek ott embereket is fognak"



2022. febr. 26. 17:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Én kollégáim közt van Mi Hazánkos, a fidesztől nagyon távol áll.
2022. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

A Jobbik is náci párt. Akiket most a Márki-Zay is képvisel..


Ha a Mi hazánk támogatottsága fáj, akkor remélem a Jobbikos ellenzék támogatottsága is.

2022. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%

Miért, az ellenzéknek, honnan van pénze kampánya, youtube reklámokra, hirdetésekre?

Én eddig csak Fideszes meg ballib reklámokat láttam.A MI Hazánk alulprezentált.


A támogatottsággal kapcsolatban meg, a demokrácia nem a liberális,baloldali pártok és ideológia egyeduralmát jelenti.

2022. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
13%

Azért mert sokan buknak a demagóg széljobber bullshitekre.

De akinek több esze van egy marék lepkénél, azoknak levágós, hogy ezeket a dolgokat amivel az MHM házal, lehetetlen hosszútávú súlyos negatív gazdasági, politikai, kulturális következmények nélkül végig vinni.

2022. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Hát én Mi Hazánkos vagyok,de semmi közünk nincs a Fideszhez.Éppen napokban vitatkoztam össze a helyi NER-lovaggal,hogy már megse próbálja még álcázni se a lopást.
2022. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Inkább legyek liberális mint egy náci maradi tanulatlan gyökér, aki azt se tudja hogy mennyi 25gyöke, de magyar zászlókkal vonulgatnak 150 kilós izzadt fekete pólós sörhassal mint aki katonai skizofréniából szökött ki Lipótból.

Jobbik már néppartosodott, a jobbikos nácik gyülekezete az MHM.

Fideszt sokkal többre becsülöm, mint az agresszor pszichopatákat. :)

2022. febr. 26. 17:59
 7/33 anonim ***** válasza:
46%

Németh Szilárd posztolt egyszer egy képet valami brüsszeli diplomaták csoporfotójáról, és arra volt finoman utalgatva, vagy megjegyzés téve hogy egyik sem volt kimondottan europid ember. Ott egy kommentelő odavetett valami olyat hogy "multikulti csőcselék". Csak kíváncsiságból rámentem a profiljája, MHM választókerületi képviselő volt.


Persze elképzelhetőnek tartom, hogy az MHM-nek úgy nagyon konkrétan nincs kapcsolata a fidesszel, de a politikai palettán való jelenlétük kb azért van, hogy ha a Fidesz egy társaságban fingik egy sunyi laposat, akkor az MHM oda álljon mellé, és jó látványosan összefossa magát hogy mindenki arra kapja oda a fejét inkább.

2022. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
3-as, a Jobbik miért Náci párt? Mitől az? Összefogtak a baloldallal, eddig ez nem tűnt fel? Azok meg inkább komcsik. A kérdésre válaszolva pedig a növekedése oka a Mi Hazánknak nem más, mint a valós veszélyek szóvá tétele és kezelése(Ne legyen kötelező oltás, Szibériai bérrabtartás, stb.), amik szerepelnek a programjukban is. Példának okáért itt van hamarosan a Great Reset. Ez szerinted mit keres a királyi család Youtube csatornáján? https://www.youtube.com/watch?v=hRPQqfwwuhU De itt van Magyarul is Klaus Schwab terve. https://www.youtube.com/watch?v=1lUcNdZI7-E A Rothschild bankárcsalád feje, Jacob Rothschild elterelésnek nevezte a Covidot, nem ok nélkül ebben az interjúban: https://www.youtube.com/watch?v=dAYMWpe9NWc 11:15-től érdemes hallgatni.
2022. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy, mit írunk neked, te már eldöntötted, hogy a Mi Hazánk a Fidesz fiókpártja, és a tények nem tudnak megingatni ebben a meggyőződésedben.
2022. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
A gyökérség valahol ott kezdődik hogy a MH-t nácinak tartod,az már csak mellékes, hogy #urcsány inasa vagy. Szia🖐️
2022. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!