Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk a Fidesz fiókpártja?...

Mi Hazánk a Fidesz fiókpártja? Miért nő egy neonáci párt támogatottsága?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdeztem, mert rájuk szavaznék, divatnácikra értelmes ember nem szavaz.

Honnan van a 7%-os pártnak pénze YouTube hirdetésekre valamint Facebook hirdetésekre?

Miért az ellenzéki összefogást támadják? Miért ugyanazzal amivel a Fidesz (katona küldés)?

Mi Hazánk lehet nem lopna, de jogállamiság határáig elmennének, hogy betilthassák olyan alapvető emberi szabadságjogokat, mint a homoszexualitás, a nem kötelező sorkatonai szolgálat, bevezetnék a halálbüntetést, kilépnénk az EUból, NATOból. Szép kis jövőkép nem igaz?

Ráadásul annyi tudatlanok, műveletlenek, hogy fáj végighallgatni Duró Dorikát vagy Novák Előd esetleg Toroczkai keménykedését.

Nagyon nagy aggodalommal tölt el, hogy egy neonáci pszichopatatábor támogatása egyre csak növekszik.


Ja és még valami:

"Ahol könyveket égetnek ott embereket is fognak"



2022. febr. 26. 17:50
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Ha nem lettek volna haladók, akkor te most nem itt interneten pofáznál baromságokat, hanem valószínűleg már rég ledobtak volna a szüleid egy hegyről mert életképtelen vagy.

Néztem sajnos rengeteg Toroczkais videót. Ordít belőlük a tudatlanság, kemenykedés, normális kommunikáció elkerülése, szubjektív tényeket objektívként közöl, a nácizmus valamint a ferdítések.

2022. febr. 26. 20:22
 22/33 anonim ***** válasza:
95%
Fidesz és a Mi Hazánk ég és föld! a fidesztől nagyon sok szavazót vesz el ameddig az összefogástól szinte semmit! és a fideszes végrehajtó maffiát is így a választások előtt buktatták le! szóval teljesn baromság ez a fiókpárt dolog! de viszont ami alaptalan az a nácizás! nem náci egyáltalán! pont úgy náci mint a jobbik aki hol is van? SPOILER VESZÉLY! AZ ÖSSZEFOGÁSBAN! szóval? remélem sok pacsit fogsz kapni 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ az arcodba.... akarom mondani nem szeretem azokat akik összevissza náciznak mindenkit aki nem ért egyet velük... ez a tipikus kommunista hozzáállás! "aki nincs velünk az ellennük" 100 szónak is 1 a vége, nem nácik és nem fiókpárt! ez ha tetszik ha nem de tény!
2022. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

"remélem sok pacsit fogsz kapni 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ az arcodba"


Már megértem miért vagy ennyire fusztrált, de én a nácikat se ütöm.

Jobbik már mióta nem náci, jobbikos nácik a Mi Hazánkban vannak már, ennyi erővel a Fidesz is kommunista... (Bár.... 😂)

Ha mondjuk nem is fiókpárt, annak ellenére, hogy kb olyan agresszív az ellenzék szídós hirdetésük, mint Deák Dániel menstruálása, akkor mégis hogy jön ahhoz a Mi Hazánk hogy különböző társadalmi rétegeket szidjon, amikor gyülekeznek agresszívak, könyveket darálnak ami nem az értékrendjűklel azonos?

Megnéztem Horthy Miklós tiszteletére való gyűlésüket, IQ szintben még a Fideszes békemenetben résztvevő birkák is überelték a Mi Hazánkosokat, ami azért nem semmi.

2022. febr. 26. 20:41
 24/33 anonim ***** válasza:
92%
23) Azért akadnak még most is a jobbikban, így az összefogásban olyan politikusok, akik korábban szélöjobbodali/antiszemeita kijelntésekettetek. Amúgy meg bizonyára akadnak a Mi hazánkanak szélsöjobbos szimpatizánsai, de az összefogásnak is vannak szélsöbalos szélsöliberális támogatói.
2022. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Igen vannak. Bár a tagok múltja mondom nem annyira számít. Összefogásból én Jakab Pétert utálom ettől függetlenül rájuk fogom húzni az X-et.

Minden párt képvisel valamit: Fidesz egy keresztény konzervatív pártot ami több gyűlölettel nyilvánul meg hintapolitikával urambatyamrendszerrel mint kéne.


Összefogás egy centralista/baloldali pártot ami elég színes. Nácikat és kommunistákat egyik sem képvisel. Összefogásról az a hiedelem, hogy Gyurcsány a főnök, de ez igen nagy baromság. Gyurcsány a DK feje ami a összefogásnak kb 1/5-e százalékokban 25% körül lehet.

Nekem az a bajom az összefogással, hogy lassúak sok tekintetben.


Van még a Mi Hazánk ami egy szélsőjobboldali pártot képvisel nemzeti radikálisak. Viszont nagyjából mindenki átlátja, hogy náci lelkibajos skinheadek, ami viszonylag a társadalom legbutább embereit célozza meg, hatalmas sikerrel.

2022. febr. 26. 21:00
 26/33 anonim ***** válasza:
91%

#19

És Te mennyire vagy különb, azoknál akiket itt nagy hangon megvetsz, kedves kérdező?

"Kár hogy nem téged lőnek szitává az oroszok, hanem ártatlan embereket."

Ezt kivantad, egy ismeretlennek, egy üzenetváltás után.

Mindezt úgy, hogy állítólag liberális vagy..

Sokadik vagy akirol kiderül hogy ugyanolyan eröszakos elveket val,és gond nélkül általlánosit mint akiket ugyanezért lenéz.


Ha ilyen az úgynevezett liberális oldal, akkor köszönöm de nem kérem.

2022. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Ha ő szíd, én is fogom. Én nem a liberális oldal vagyok csak a szavazója.

Liberális politikusok nem faji alapon lévő diszkriminációról pofáznak meg nevetséges maradi programokkal, hanem azzal, hogy hogyan fejlődhetne pl az oktatás.

2022. febr. 27. 07:11
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
Mitől náci a Mi Hazánk?
2022. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

#27

Te nem szidod!

Te a halálát kívánod, úgy hogy pár hszel előtte még liberálisnak tartottad magad!

Ha a tagok múltja nem számit neked a Jobbikban, akkor a Mi Hazánkban miért? :)


"Én nem a liberális oldal vagyok csak a szavazója."

Aha. De ők, mármint a liberális oldal olyna tiszta pártjai, mikor nem határolodtak el Jakab "Náci" soförjétől, meg az összes párt gond nélkül felsorakozott a zsidózó="Náci" Biró László mögé, akkor azok már átléptek a láthatólag kifinomult ingerküszöbödet vagy jól van az úgy...

Tényleg, akkor is foglalkoztatott ennyire, és irtál ki kérdést mikor ezek történtek, vagy az belefért...

2022. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Jézusom te nagyon sötét vagy. Mi Hazánk jelenleg is náciskodik.

Míg a jobbik már nem követi ezt az ideológiát, a Mi Hazánkosok a mai napig cigányoznak, embereket fenyegetnek, egy megemlékezésük abból áll hogy másokat szídnak, keménykednek, fáklyával vonulgatnak

2022. febr. 27. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!