Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk a Fidesz fiókpártja?...

Mi Hazánk a Fidesz fiókpártja? Miért nő egy neonáci párt támogatottsága?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdeztem, mert rájuk szavaznék, divatnácikra értelmes ember nem szavaz.

Honnan van a 7%-os pártnak pénze YouTube hirdetésekre valamint Facebook hirdetésekre?

Miért az ellenzéki összefogást támadják? Miért ugyanazzal amivel a Fidesz (katona küldés)?

Mi Hazánk lehet nem lopna, de jogállamiság határáig elmennének, hogy betilthassák olyan alapvető emberi szabadságjogokat, mint a homoszexualitás, a nem kötelező sorkatonai szolgálat, bevezetnék a halálbüntetést, kilépnénk az EUból, NATOból. Szép kis jövőkép nem igaz?

Ráadásul annyi tudatlanok, műveletlenek, hogy fáj végighallgatni Duró Dorikát vagy Novák Előd esetleg Toroczkai keménykedését.

Nagyon nagy aggodalommal tölt el, hogy egy neonáci pszichopatatábor támogatása egyre csak növekszik.


Ja és még valami:

"Ahol könyveket égetnek ott embereket is fognak"



2022. febr. 26. 17:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
93%
Tudsz erre példákat mondani?
2022. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
93%

#30

Kiket fenyegetnek?

Hogyan? Mikor? Hol?


Cigányoznak?

Mivel?

Azzal hogy mernek beszélni arról hogy mekkora probléma van, elsősorban velük?

Vagy az hogy nem tagadják el a matekot?


Vagy az volna jó ha nem beszélnénk róla, sőt, emeljük nekik a duplája a családit, hadd termeljék újra, és újra többszörösére a problémát!

És én vagyok sötét...

Mondjuk én nem kívántam a halálát itt senkinek,lehet az a baj.

:)

2022. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
25%

MZP: elmebeteg, Magyarokat akar golyófogónak használni... Oroszokkal akar összeveszni.


Toroczkai: neonáci, a tagok a Telexeseket is támadják(múltkor elcsendült egy köcsög....b. telexes gy., holott függetlenek )


Fidesz: Lopnak, csalnak szemrebbenés nélkül, de OV. ezt leszámítva jó vezető


Gyurcsányék: Anno szintén loptak, és mellette képtelenek voltak kormányozni és megfelelő döntéseket hozni.



Nincs kire szavazni őszintén megmondva, szerintem OV.-nak kell ebbe a háborús helyzetben maradni.

2022. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!