Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire vagytok politikailag...

Mennyire vagytok politikailag tájékozottak? Milyen sajtót olvastok, milyen híroldalakat, politikai műsorokat követtek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én csak ellenzéki orgánumokból tájékozódom. Lehet, hogy hiba.
2022. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Én mindkét oldal forrásaiból tájékozódom.


A Telextől egészen Orbán Viktor/Szijjártó Péter fb oldaláig.

2022. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Közepesen vagyok tájékozott, azért a mélyebb politikai vonalak már nem érdekelnek, de próbálok tájékozott maradni. Politikai műsornak talán a Partizán youtube csatornáját mondanám, mást nem igazán nézek. Ami a sajtót illeti, próbálok mindegyik oldalról szemezgetni, legnagyobb részben Telexet és Origót olvasok, de be szoktam nézni a hvg, az index, vagy a pesti srácok oldalára is. Az M1 youtube csatornáját is át szoktam böngészni kb hetente, mivel tv-t nem nézek egyáltalán.

Facebookon Orbán Viktort, Márki-Zay Pétert illetve Hadházy Ákost követem a politikusok közül.

2022. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

index

oroszhirek.hu

kuruc

m1 hiradó youtube csatornája

HírTV

2022. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A lakájmédiát nem olvasom-nézem, azokat cenzúrázzák, kizárólag akkor tévedek oda, mikor megint éppen valami akkora öngólt lőttek, ami már röhejes.

Ott nincs újságírás, hírszerkesztés, központilag megkapják, mint Kínában, aztán az megy. Számtalan eset kikerült már a nyilvánosság elé is, hogy ez az ukáz.

2022. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

24.hu

888.hu

Partizán (youtube)

valaszonline.hu

Puzsér Róbert (youtube)

néha HVG és Magyar Nemzet


Nem követem túlzottan a dolgokat, inkább csak azt, ami konkrétan érint vagy érdekel (pl. covid-korlátozás, szja-mentesség).

2022. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!