Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik Debrecen:Egymillió...

Jobbik Debrecen:Egymillió forintos csúnya beszéd, papírgalacsin dobálás? Sőt:Egymillió forintos hajfestés, vagy órán megszólaló telefon?

Figyelt kérdés

Idézet a Jobbik debreceni programjából:


"a „szociálpolitikai támogatás” kiegészítése a 3. gyermek után, gyermekenként 1 m. Ft-ra, abban az esetben, ha a szülők legalább 2 év folyamatos munkaviszonyt tudnak igazolni, és ha az iskoláskorú gyermekük eleget tesz iskolalátogatási kötelezettségének, továbbá a magatartása legalább "jó","


Az első két kitétellel egyetértek,azzal a kikötéssel,hogy annak is járjon aki most munkanélküli,de korábban folyamatosan dolgozott.A végét viszont nem gondolhatják komolyan...A gyerek magatartás jegyéhez kötni a támogatást...Segítek:változó magatartást NEM csak durva dolgokért adnak.Egyházi iskolában simán ez járhat festett hajért,vagy ha elfelejted kikapcsolni a telefonod órán...


2010. szept. 12. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
És nem jogos? Iskolába minek telefont vinni? Hamár visz legalább legyen esze kikapcsolni. Festett hajért meg simán lerúgnám a fejét.
2010. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi gond nincs azzal,hogy egy 7.-8.osztályos,gimnaztista meg főleg,mobilt visz a suliba.Miért baj,hogy pl.el tudja érni a szüleit,ha elmegy suli után valahova a barátaival,vagy ha történik valami?Vagy hogy tud kommunikálni a barátaival?A hajfestés meg teljesen normális dolog,normális suliban nem is tiltják.Egy 15 éves tini már el tudja dönteni,hogy hogy szeretne kinézni.Nagyon szélsőséges ne legyen,de a hajfestés önmagában még legtöbbször nem az.
2010. szept. 12. 15:42
 3/15 fakepofa ***** válasza:
1 millió forint hmmm... miből? Évente vagy havonta? nem mindegy
2010. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lakástámogatásról van szó.
2010. szept. 12. 15:54
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként hiába vagyok jobbikos, ezzel a legalább "jó" magatartással én se értek egyet. Változó magatartást igazán nem nehéz kapni, és magában a magatartás jegyet sem szokták nagy dobra verni. Szerintem nem ilyen kevésbé jelentőségteljes dolog alapján kéne ítélni. Mondjuk igazgatói figyelmeztető vagy hasonló után, de igazából ez eléggé instabil alap. De legalább jó nyomon jár a Jobbik, hasonló korlátozások közé kéne szorítani a családi pótlék osztását.
2010. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Harrr ***** válasza:
94%

Nálunk engedélyezték a hajfestést, pedig elég konzervatív suli volt.


Egy kikötésük volt csak:

-egy színűre lehet csak festeni


Aki papagájként érezte jól magát, annak is volt alternatíva:

-kopaszra borotválja a fejét

-kiválaszt egy szép színt a loboncából, és az egészet átfesteti arra.


Esetleg ha rózsaszín volt a hajad, vagy rikító piros, akkor szóltak, hogy miért festetted át azt a szép hajad. De nem megbüntettek. Egyébként meg ha kell a pénz, akkor ki lehet bírni rövid ideig normális emberformát öltve az iskolát.


Nem vagyok Jobbikos, de ez a javaslat majdnem tetszik is.

2010. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
tipikus újabb jobbikos hülye ötlet.
2010. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

2 év folyamatos munkaviszony?

Ha pont akkor megszünik valakinek a cége és csak 3 nap mulva talál állást, akkor nem jár a 3 millió?


Szerintetek mit szólna a szülő a tanárnak és a gyereknek, ha miattuk esne el a család a pénztől?

De adjunk már ekkora hatalmat a tanároknak!

2010. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs. Ha lakást akarsz akkor NEVELED is a gyereket. Ezzel mi a baj? A jövő társadalmának nem hülyegyerekekre van szüksége, mint a mostaniak (én is), hanem értelmes, gondolkodó, viselkedni tudó emberekre.
2010. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a baj vele, hogy a család sorsa egy tanár kezébe kerülhet.

Ha akarja megadja a 4-est, ha nem akkor 3-as.

A magatartást milyen és kinek mércéjével mérnéd?

Ez nem olyan mint egy matekdolgozat, hogy pontosan kiderül az érdemjegy.

2010. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!