Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha eddig nem fektettem értékta...

Ha eddig nem fektettem értéktartó valutába a megtakarításomat akkor mostmár ráb***tam?

Figyelt kérdés

Van 2 millió megtakarításom (pályakezdő mamahoteles vagyok) és a szemem láttára értéktelenedik el az összes pénzem. Mostmár nem merem átváltani más valutába (amúgy azt se tudom hogy/hol kell), mert lehet, hogy 400 ft is lesz az eur-huf árfolyam, de az átváltási költség miatt eleve nem jönnék ki pozitívan, másrészt viszont előbb utóbb csak lecseng ez a háborúsdi és visszaáll a 350-360 Ft értékre. Szóval nagyot buktam úgy érzem.

De ha van tippetek milyen stabil, értéktartó dologba fektessem akkor szívesen meghallgatom a véleményeteket.



2022. márc. 4. 18:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szintúgy, 9 millió ft. Házra gyűjtöttem. Már a 9 millióm csak 8.1et ér. 🙃🇭🇺 Kár volt ft-ban kérném a fizetést, mikor euróba is kaphattam volna.
2022. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%
Fektesd gyerekekbe, az értéktartó és hasznos is.
2022. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
12 millióm van kriptoba,aranyba és részvényekbe meg állampapirba.Még nem veszem ki de 1 év alatt megduplázodott.
2022. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet még nem késő.
2022. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
"Fektesd gyerekekbe, az értéktartó és hasznos is." Mi a f*sz????
2022. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%

2 millió forintnál nem mindegy az a 10-20 forint árfolyamváltozás..? "Nagyot buktam" , fogom a hasam a nevetéstől , hatalmas összeget buktál valójában.. tyűha!


Ha 100 milliókról beszélnénk még érteném, de 2 millió nem nagy összeg.


Olvass kevesebb Facebookot, 444, és gyakorikerdeseket aztán nem parázol majd ennyire rá. Inkább nyisd fel a Google-t és keress rá, hogy mibe érdemes befektetni. (Nem valutaváltogás 1-2 millióval...)

2022. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#4: Ha nem késő még akkor mibe fektessem. Kripto kizárva, mert lóf***t nem értek hozzá. Olyat mondjál amit gyorsan és egyszerűen eltudok intézni (a hogyanját is).
2022. márc. 4. 18:35
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Ezen nem akkor kell gondolkozni mikor rekordgyenge a forint és az arany ill ingatlanok ára rekordot dönt.
2022. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%
Állampapírba. Ellenzéki politikusok is abba fektetnek be és szépen gyarapodnak annak ellenére, hogy szerintük romokban a gazdaság, egy rossz gazdaság mellett nem igen lenne okos állampapírba befektetni még is több 10/100 milliókat tárolnak ott ezek a kis hamisok.
2022. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%

Most a legjobb ha felvasarolsz rubelt es kivarsz ... Putyin meg fogja csinalni a hasznod, neked meg sem kell mozdulnod miatta :)

De ne forintert vasarolj, hanem euroert vagy dollarert - igy tudod a legnagyobb nyereseget realizalni.

2022. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!