Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza volt Dobrev Klárának,...

Igaza volt Dobrev Klárának, hogy Márki-Zay Péter nem bírja a politikai nyomást?

Figyelt kérdés
A miniszterelnök-jelölt-jelölti vitán mondta ezt neki. MZP mostani kijelentései, stílusa, valóban alátámasztják ezt? Semmi higgadtság, megfontoltság nincs az emberben.

2022. márc. 4. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Egy balfácán.
2022. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Igaza volt. Továbbá abban is, hogy ha átlépik azt a határt a kommunikációban, amit a fidesz, akkor mar semmiben nem lesznek különbek.
2022. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát végülis nem is politikus. Tegyük hozzá, Karácsony sem bírja, aztán ő már régi motoros a politikában. De szerintem eddig sem volt kétség afelől, hogy szakmailag Dobrev alkalmasabb lenne, de az is egyértelmű volt, hogy Gyurcsány feleségeként a fidesz propagandagépezetével szemben semmi esélye nem lesz. Hiába ront ilyen sokat MZP, a lehetséges jelöltek közül még mindig ő a legjobb
2022. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Az hagyján.Én azt is megkockáztatom, hogy bármiféle vezető pozícióra teljesen alkalmatlan.Egy céget sem tudna elvezetni, nemhogy egy országot.
2022. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
#4 Városvezetésben már van tapasztalata, ahol újra is választották. Szóval valamit csak jól csinál, ha eddig meg voltak vele elégedve polgármesterként. A vezetői képességeivel szerintem nincsen gond, csak a kommunikációjával.
2022. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is erre gondoltam. Eleinte MZP elég stabilnak és határozottnak tűnt, mostanra mintha veszített volna ebből a keménységből, és egyre impulzívabb. Értem én, hogy stresszel, de nincs egy személyes tanácsadója, aki objektíven átlátja a helyzetet és megtanítja a stresszkezelésre?


Bárki is vádolta meg pszichopátiával, most már borítékolható, hogy legalább nem az. A pszichopatákra nincs ilyen hatással a stressz.

2022. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
#5 Nekem ezt ne add elő, ismerem a "munkásságát".Rengetegen kiábrándultak belőle, akik rá szavaztak.Egy káosz az egész önkormányzat...Mondjuk nem is foglalkozik vele, csak kampányol.Ez is igaz.
2022. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7: azért egy városvezetés nem ugyanaz, mint egész Magyarország vezetése. Kétségtelen, hogy MZP intelligens, de az még nem jelenti azt, hogy jól kezeli a nyomást. Mostanában szinte bármelyik interjúját nézem meg, fáradtnak és túlterheltnek néz ki. Egy jó vezető tudja, hol és mikor kell megállni megpihenni, higgadtan átgondolni dolgokat. Sőt, ez a képesség kulcsfontosságú egy ilyen pozícióban.
2022. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez látható volt az előválasztáson is, hogy folyton fáradt és összevissza beszél. Mégis rohantatok rá szavazni. Mire volt ez jó? Dobrevhez képest a fasorban sincs. De az biztos, ha megnyeri a választásokat össze fogja szedni magát és nem fog hülyeségeket beszélni, mert ez volt az előválasztás után is.
2022. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Alapvetőbb gond van, ő csak tetézi a bajt.

Az egy szép kövér ellenzéki szavazói vélemény volt a 6 összefogott pártról, hogy az előválasztáson nagy arányban egy ismeretlen kívülállót választottak meg a pártok jelöltjei helyett.

Aztán hamar kiderült, hogy ő sem jó megoldás. Hirtelen került magasba, rendesen szédül. Ráadásul szinte egy csak törtetésből álló személyiség. Teljesen független a pártoktól, ő sem kér belőlük, ők sem kérnek belőle. Nem tudom az okát, leglátványosabb Jakab ellenszenve; ha valamiben egyezkedik Márki-Zay a pártokkal, Jakab akár egyedül is ellentmond, és nyilvánosan le is hülyézte. Annyiból megértem az indulatosságát, hogy nem kicsit bosszantja, hogy Márki-Zay eljátssza a lehetőségüket. Olyan döntetlen körül álltak, lehetett volna javítaniuk, de fordítva történt. Sikerült odajutniuk, hogy csak a mindenféle baját, bajkeverését figyelmen kívül hagyó Orbán gyűlölők maradtak a szavazóik. Ez, legfeljebb a 2/3 meggátlására elég; arra az ínséges időre meg előrelátóan bőven előkészült a Fidesz.

2022. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!