Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért annyira rettegett és...

Miért annyira rettegett és rossz dolog a patikaliberalizáció?

Figyelt kérdés
Szerintem jó dolog, hogy nemcsak gyógyszertárak forgalmazhatnak gyógyszereket.
2010. szept. 12. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

"Én azt vettem észre, hogy mióta multik vannak, sokkal jobb lett a termékek minősége. "


régen a virsli 100 százalékban tartalmazott húst

aztán verseny van ocsooobb köll lett 90 százalék majd 50 százalék majd 20 százalék és a végén 9 azaz jól látod

9 százalék hús

ez a maximum alább nem lehet vinne mert 1 ehetetlen 2 szabvány


na erről ennyit

2010. szept. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Úristen, már megint a húspogácsás ember! :D


Nem is tudom melyik kérdésben voltál már :D


Azért rossz, mert a patikák forgalma csökken és több patikát kell emiatt bezárni. -> Nő a munkanélküliség. Ráadásul a boltok nem is mindenféle gyógyszert árusíthatnak, tehát ha egy patika bezár, azokhoz a gyógyszerekhez amikhez ott lehet hozzájutni, messzebbre kell menni, mert a boltban nem lehet kapni őket.

A gyógyszereket forgalmazó boltok ellenben a rohadtnagy profitjukra kapnak még egy apró kis homokozólapátnyi pénzt.

2010. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"a gyógyszertárba gyógyszert veszünk

benzinkúton tankolunk

élelmiszer boltba meg élelmet"


- Ugye te még sohasem vettél benzinkútnál szendvicset, vagy üdítőt? Hát gyújtógyertyát, autóápolási cikket? Vagy újságot? És ugye nagyon meg lennél sértve, ha ezentúl az újságoshoz kellene menned újságért, az autósboltba a gyertyáért vagy az autósamponért, és tövig járhatnád a lábad, míg találsz egy büfét (nem éttermet!), ahol szendvicset kaphatsz.


Pedro

2010. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!